سعیدنژاد خبر داد:

فروش بلیت سفرهای دریایی اینترنتی می شود

7 مارس 2016 - 17:50 dsfr.ir/ar6qm

فروش بلیت سفرهای دریایی اینترنتی می شود
pmo.ir
بندر لنگه پایگاه سفر دریایی به کیش

معاون وزیر راه و شهرسازی از برنامه ریزی برای فروش بلیت به صورت اینترنتی در سایت سازمان بنادر و دریانوردی خبر داد.

با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز بحث اینترنتی شدن خرید و فروش بلیت سفرهای دریایی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی به شدت پیگیری می شود.

در روزهای اخیر محمد راستاد معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، مهم ترین اولویت سازمان بنادر و دریانوردی برای ایام نوروز را اینترنتی شدن خرید و فروش بلیت سفرهای دریایی دانسته و گفته بود این اقدام باعث سهولت برنامه ریزی سفرهای دریایی از سوی مسافران می شود، ضمن اینکه تهیه بلیت شناورهای مسافری در هر شهر و نقطه از کشور برای مسافران امکان پذیر می شود.

در همین رابطه و بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی محمد سعیدنژاد گفت: پیش بینی و برنامه ریزی های ما برای مراجعه به ترمینال های مسافران دریایی در سال جاری 18 میلیون مسافر است به همین منظور برای ارائه خدمات بهتر و مراجعه کمتر مسافران به ترمینال ها مسافری فروش بلیت به صورت اینترنتی در سایت سازمان بنادر و دریانوردی را در دستورکار خود قرار داده ایم.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی افزود: برای رفاه حال هموطنان که قصد مسافرت دریایی به بنادر و جزایر کشور را دارند فروش بلیت به صورت اینترنتی در سایت سازمان بنادر و دریانوردی برنامه ریزی کرده ایم.

سعیدنژاد افزود: توصیه ما به همه هموطنان عزیز برای خدمات دهی بهتر و مراجعه کمتر به ترمینال های مسافری دریایی این است قبل از مراجعه به ترمینال های مسافری دریایی نسبت به تهیه بلیت خود از طریق شبکه اینترنتی سازمان بنادر و دریانوردی و به زمان حرکت درج شده در بلیت و از طریق ترمینال های مجاز و شناورهای مجاز و مطمئن اقدام نمایند.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: از دیگر خدمات سازمان بنادر و دریانوردی برای اشاعه فرهنگ دریانوردی و مسافرت های دریایی سرویس دهی خطوط جدید برای مقاصد جدید بین جزایر بنادر کشور پیش بینی کرده ایم که هموطنان برای اطلاعات بیشتر می توانند به سایت سازمان بنادر و دریانوردی مراجعه کنند.

سعیدنژاد گفت: از آنجایی که موضوع ایمنی مهم ترین نکته در سفرهای دریایی است سازمان بنادر و دریانوردی برای یک مسافرت ایمن نسبت به تامین و تجهیز ترمینال های دریایی، آماده سازی تجهیزات شناورها، بازسازی و تعمیرات اساسی شناورها و اختصاص قایق های جستجو و نجات دریایی برای ارائه خدمات بهتر به صورت شبانه روزی برای مسافران اقدام نموده است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « تین نیوز » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 11 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1