28 فوریه 2020 - 08:55
رییس جمهوری در جمع مردم استان یزد اعلام کرد:

اختصاص 532 میلیارد تومان برای پروژه های حمل و نقل یزد

7 مارس 2016 - 17:00 dsfr.ir/fc0fe

اختصاص 532 میلیارد تومان برای پروژه های حمل و نقل یزد
مسعود میر جلیلی
سفر دکتر روحانی به یزد با استقبال مردم این شهر همراه بود

رییس جمهور در سفر استانی خود به یزد با بیان اینکه طی دو سال آینده 44 طرح و پروژه با اعتبار 970 میلیارد تومان در استان یزد اجرایی می شوند، از اختصاص 532 میلیارد تومان برای پروژه های راه و راه آهن خبر داد.

به گزارش تین نیوز، دکتر حسن روحانی امروز دوشنبه (17 اسفند) در سفر خود به استان یزد با حضور در میدان تاریخی امیرچخماق این شهر به اقدامات و برنامه های دولت تدبیر و امید برای شتاب بخشیدن به عمران و آبادانی استان یزد اشاره کرد و گفت: در این سفر 44 طرح و پروژه با اعتبار 970 میلیارد تومان اختصاص یافته است که همه این طر ح ها طی سال های 95 و 96 اجرایی خواهند شد.

روحانی افزود: برای پروژه های راه و راه آهن استان 532 میلیارد تومان، برای بخش کشاورزی و طرح های آبیاری نوین 155 میلیارد تومان، برای پروژه های برق و عمران شهری 169 میلیارد تومان، برای بخش های علمی فرهنگی، گردشگری، دفاع مقدس و ایثارگران 85 میلیارد تومان، برای تکمیل 8 پروژه ورزشی در سطح استان 17 میلیارد تومان، برای تکمیل بیمارستان شهید صدوقی 7 میلیارد تومان و طرح های زیست محیطی 5 میلیارد تومان اختصاص یافته است.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش افزود: ما در سایه وحدت و برادری، گام به گام در مسیر جذب سرمایه داخلی و خارجی، رونق اقتصادی و اشتغال زایی بیشتر برای جوانان ایرانی پیش خواهیم رفت.

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در سال 94 به دلیل رکود جهانی و کاهش کم سابقه بهای نفت، همه کشورهای صادرکننده نفت و از جمله ایران با مشکل مواجه شدند، گفت: البته دولت یازدهم با تدبیر، اثرات این کاهش درآمدها را مهار و به حداقل رساند و در همین دوره موفق شد ارزش پول ملی، روند کاهنده تورم و ثبات و آرامش را در بازار حفظ کند.

رییس جمهوری خاطرنشان کرد: درست است که مردم مشکلات فراوانی دارند و جوانان برای اشتغال نیازمند رونق اقتصادی هستند، اما به آن هایی که انصاف را در روزهای انتخابات با بوق هایی که در دست داشتند فراموش کردند، می گویم که در دوران وفور درآمد نفتی در سال 90 که به رقم 120 میلیارد دلاری رسید، متاسفانه هیچ گونه اشتغالی برای جوانان ایجاد نکردند.

روحانی با اشاره به تلاش های دولت یازدهم برای ایجاد اشتغال گفت: باوجود همه مشکلات، به شما مردم ایران قول می دهم سال 95 سال رونق اقتصادی ایران خواهد بود. رییس شورای عالی امنیت ملی همچنین با قدردانی از تلاش خستگی ناپذیر همه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی برای حفظ امنیت مثال زدنی ایران اسلامی در منطقه، گفت: همه باید قدردان زحمات این عزیزان و نعمت امنیتی باشیم که در این کشور وجود دارد و لازم است از همه قهرمانان، از سپاه، ارتش، بسیج، نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی تشکر کنیم که این امنیت و ثبات، در سایه تلاش و فداکاری آنان ایجاد شده است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1