مدير عامل شركت بهره بردارى قطار شهرى:

ششمين رام قطار شهرى وارد تبريز شد

7 مارس 2016 - 13:00 dsfr.ir/g66na

ششمين رام قطار شهرى وارد تبريز شد
shahryarnews.net
ایستگاه مترو در تبریز

مديرعامل شركت بهره بردارى قطار شهرى تبريز از ورود ششمين رام قطارشهرى به پايانه ائل گلى خبر داد.

داود بهرا ظهر یکشنبه با اعلام اين خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: يک رام قطار شهرى شامل پنج واگن وارد تبريز و در پايانه ائل گلى مستقر شد و پس از انجام تست هاى لازم مورد بهره گيرى قرار خواهد گرفت.

وی خاطر نشان کرد: دو رام قطار شهرى شامل 10 واگن نيز در آينده به جمع ناوگان مترو تبريز اضافه خواهد شد که از اين تعداد يک رام قطار در حال سپرى کردن مقدمات ترخيص از شهرستان بندرعباس بوده و رام ديگر در شرف حمل از کشور چين به سمت ايران است.

مديرعامل شرکت بهره بردارى قطار شهرى تبريز و حومه با تاکيد بر اينکه در صورت آماده بودن ايستگاه هاى مترو اين شرکت آماده خدمت رسانى در کل خط يک است، اظهار کرد: هم اکنون چهار رام قطار در حال بهره برداری و جا به جایی مسافر بوده و رام پنجم قطار شهرى نيز در حالت آماده به خدمت قرار دارد.

بهرا ساعات کاری مترو را 8 تا 15 اعلام و مدت زمان انتظار مسافر در ایستگاه ها را در حدود 11 دقیقه عنوان و تصریح کرد:‌ در حال حاضر هر رام قطار شهری تبریز توانایی حمل بیش از یک هزار و 200 مسافر را بطور نشسته و سرپایی دارد که با بهره گیری کامل از خط یک، ‌هزاران نفر مترو را به عنوان وسیله مسافرتی درون شهری خود انتخاب خواهند کرد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1