جاذبه های گردشگری ایران در نمایشگاه بین المللی گوانگجو

2 مارس 2016 - 12:50 dsfr.ir/rd296

جاذبه های گردشگری ایران در نمایشگاه بین المللی گوانگجو
amancash.ir
نمایشگاه بین المللی سفر گوانگجو 2016

نمایشگاه بین المللی «سفر گوانگجو» با شرکت کشورهای مختلف از جمله ایران در شهر گوانگجوی چین برپا شد و در معرض دید بازدیدکنندگان و علاقمندان به صنعت توریسم قرار گرفت.

نمایشگاه بین المللی سفر گوانگجو که همه ساله با هدف تقویت و توسعه صنعت گردشگری برگزار می شود، فرصت مناسبی ایجاد کرد تا شرکت کنندگان با جاذبه های گردشگری کشورمان آشنا شوند.

میزبانی این نمایشگاه سه روزه را که روز گذشته پایان یافت، اداره توریسم گوانگجو و شرکت نمایشگاه های هانوفر میلان (شانگهای) بر عهده داشتند و در مرکز نمایشگاه های واردات و صادرات چین موسوم به «پاجو» برپا بود.

در مدت برپایی این نمایشگاه، نمایندگان کشورمان در مکانی که با همکاری سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در اختیار آنان قرار داده شد، آخرین دستاوردها، خدمات و توانمندی های خود را به نمایش گذاشتند.

در این نمایشگاه همچنین خدمات بخش ها و ساختارهای مختلف صنعت گردشگری از جمله خطوط هوایی، آژانس ها، هتل ها و موسسات آموزشی مرتبط، در 36 متر مربع فضای نمایشگاهی معرفی شده است.

نمایشگاه بین المللی «سفر گوانگجو» با سابقه 23 سال، از جمله نمایشگاه های شناخته شده چین در حوزه گردشگری و یکی از بازارهای بین المللی معتبر در صنعت توریسم محسوب می شود که در فضایی بالغ بر 20 هزار متر مربع برگزار می شود.

برپایی این اجتماع بزرگ که همه ساله در نیمه اول اسفند ماه صورت می گیرد، می تواند فرصتی مناسب برای معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری کشورمان باشد.

شناساندن توانمندی ها و پتانسیل های گردشگری و همچنین فراهم آوردن بستری مناسب برای آشنایی کشورها با جاذبه های توریستی یکدیگر، از مهم ترین اهداف برپایی این نمایشگاه عنوان شده است.

در نمایشگاه امسال بالغ بر 700 غرفه دایر شد و بیش از 40 کشور نیز در آن شرکت کردند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایرنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
14 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1