گام سوم با ایرانگردی. تکرار می کنیم؛ ایرانگردی

28 فوریه 2016 - 17:20 dsfr.ir/im94f

گام سوم با ایرانگردی. تکرار می کنیم؛ ایرانگردی
ایرنا
سفر ریاست جمهوری به سیستان و بلوچستان

در سایه انتخاب مردم و تلاش دولت، غنچه "امید" شکوفا شده است؛ بیایید نوروز امسال مسوولانه تر عمل کنیم و با ایرانگردی، چرخ اقتصاد شهرهای کشور را به حرکت واداریم.

سال های سخت و تنگنای زندگی رو به پایان است و مردم با انتخاب های خود، غنچه "امید" را در پایان سال شکوفا کردند. همه تلاش مردم برای بازگشت رونق اقتصادی است؛ گمشده سال های اخیر. این بار اما تنها انتخابی پیش رو نداریم، اقدامی لازم است، باید دست به کار شویم و دور ایران بگردیم.

ایرانگردی هموطنان، پویایی و شادی را با خود به شهرهای کشور می برد و چرخ اقتصاد را به حرکت وا می دارد. ایرانگردی ما، پاسخ به "لبخند" برگزیدگانی است که بذر "امید" کاشتند تا چرخ اقتصاد بچرخد.

ایرانگردی از همان جایی که هستید، شروع می شود. شاید بخواهید دور بروید یا نزدیک؛ انتخاب با شماست اما کارشناسان سفر، کار را ساده کرده و مقاصد نوروزی را پیشنهاد داده اند. در صدر این مقاصد، سیستان و بلوچستان پر رمز و راز قرار دارد. راهنمای مفصل نوروز 95، دور ایران بگردیم، در انتخاب مقصد به شما کمک می کند.

خوب می دانیم، کم و کاستی های بسیاری در صنعت گردشگری کشور وجود دارد از حمل و نقل گرفته تا اقامت و دیگر زیر ساخت ها. شاید نامتناسب بودن "هزینه سفر" با "درآمد خانواده ها"، دغدغه جدی اغلب هموطنان باشد.

با آگاهی از همه این سختی ها، انتخاب ما ایرانگردی است. "تکرار می کنیم": ایرانگردی.

دیدگاه ها

 • سهیل 28 فوریه 2016 - 09:14

  سلام به هم وطنان گرامی، ایران بسیار زيباست
  لطفا به اینستاگرام من که عکسهایی از ایران زیبا رو گرفته ام سری بزنید
  instagram.com/iran.gardi.irani

 • یک چابهار رفته 28 فوریه 2016 - 10:08

  هموطنان، زیرساخت های گردشگری استان های محروم کشور مانند سیستان و بلوچستان، ایلام، کهگلویه و بویر احمد، بوشهر، خراسان شمالی و جنوبی، چهارمحال و بختیاری، کردستان و ... ضعیف است و واقعا از قطار توسعه جا مانده اند. با علم به این محدودیت ها به آنجا سفر کنیم تا حداقل نشان دهیم، از وضعیت موجود اطلاع داریم و دلگرمی به آنها بدهیم. رفتن ما به آنجا حتما به توسعه این استانها کمک می کند.

  امسال، فقط ایرانگردی

 • سروش رضایی 28 فوریه 2016 - 13:05

  واقعا بیاین گام سوم را با هم برداریم نوروز به جای ترکیه، ایران رو بگردیم.
  سایت persiaport.com/en کلی عکس از جاهای ایران داره آدم میبینه دلش میخواد.
  و واقعا تاسف میخورم که چرا خیلیهاشو نرفتم.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 13 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1