10 ژوئن 2024 - 02:15
معاون مسافری شرکت راه آهن خبر داد؛

قیمت بلیت قطار فعلا گران نمی شود

16 ژوئن 2015 - 17:00 dsfr.ir/bd6vq

معاون مسافری شرکت راه آهن با اشاره به اینکه هم اکنون فروش بلیت قطار تا تاریخ 10 مهرماه انجام می شود، گفت: قیمت بلیت قطار تا پایان طرح تابستانی افزایشی ندارد.

سید محمد راشدی با اشاره به پیش فروش بلیت قطار برای سفرهای تابستانی، اظهار داشت: پیش فروش بلیت قطار از تاریخ 11 خرداد آغاز شده و تا تاریخ 10 مهر ادامه دارد و مسافران می توانند برای این تاریخ ها از مراکز معتبر فروش بلیت قطار و سایت اینترنتی شرکت راه آهن، بلیت خود را خریداری کنند.

وی با بیان اینکه کل سهمیه قطار را برای پیش فروش قرار داده ایم، گفت: حدود 1 میلیون و 300 هزار مسافر صندلی برای سفرهای تابستانی ظرفیت ایجاد شده است، ضمن آنکه مسافران می توانند از هم اکنون برای سفرهای تابستانی برنامه ریزی کنند تا در زمان اوج سفرها با کمبود بلیت مواجه نباشند.

معاون مسافری شرکت راه آهن با اشاره به اینکه تا تاریخ 10 مهرماه که بلیت فروخته می شود افزایش قیمت بلیت نداریم، بیان کرد: افزایش قیمتی اعمال نشده تا مسافران با قیمت های سال قبل، بلیت ها را خریداری کنند و مشکلی نداشته باشند. در حال حاضر برای تمامی مسیرها صندلی خالی وجود دارد و مسافران امکان انتخاب بیشتری دارند، به همین دلیل بهتر است که از الان برنامه ریزی برای سفر داشته باشند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1