پیگیری برای خرید اینترنتی بلیت سفرهای دریایی

22 فوریه 2016 - 14:30 dsfr.ir/m55j2

پیگیری برای خرید اینترنتی بلیت سفرهای دریایی
lengehport.pmo.ir
اولین سفر دریایی بزرگ ترین شناور چوبی کشور در گوگانا

مهم ترین اقدامی که در حال پیگیری آن هستیم، اینترنتی شدن خرید بلیت سفرهای دریایی است.

"معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی"

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، با بیان اینکه همه بنادر در حال برنامه ریزی برای ایام نوروز هستند، اظهار داشت: برنامه ریزی دقیق و منسجم برای کنترل و نظارت بر شناورهای مسافری و تامین ایمنی و آسایش مسافران دریایی در ایام نوروز در دستور کار است.

محمد راستاد با بیان اینکه پایانه های مسافری دریایی آماده خدمات دهی به مسافران دریایی هستند، گفت: اگرچه در همه ایام سال سفرهای دریایی همواره تحت مانیتورینگ و برنامه ریزی کامل و کنترل فنی و ایمنی قرار دارند، اما از نیمه دوم اسفندماه در کنار این اقدامات طرح ساماندهی سفرهای دریایی نیز انجام می شود.

وی افزود: طرح ساماندهی سفرهای دریایی نوروز 95 از نیمه دوم اسفندماه سال جاری آغاز و تا 15 فروردین ماه سال آینده ادامه دارد. علاوه بر اینکه بازرسان فنی و ایمنی بر رعایت کامل الزامات ایمنی شناورها و مسافران نظارت می کنند، محدوده های مجاز برای سفرهای تفریحی دریایی مشخص می شود.

وی از دریانوردان شاغل در بخش سفرهای دریایی و گردشگری و مالکان شناورهای تفریحی درخواست کرد نسبت به رعایت اصول، موازین ایمنی و دستورالعمل ها توجه ویژه داشته باشند.

راستاد در همین رابطه افزود: از کلیه مسافرانی که تمایل به انجام سفرهایی دریایی دارند تقاضا می کنیم به اطلاعیه ها و راهنمایی های ایمنی توجه ویژه داشته تا سفرهای ایمن داشته باشند.

وی با اشاره به مهم ترین اولویت سازمان بنادر و دریانوردی برای ایام نوروز، گفت: مهم ترین اقدامی که در حال پیگیری آن هستیم و البته بخشی از آن هم عملیاتی شده، اینترنتی شدن خرید بلیت سفرهای دریایی است.

راستاد افزود: این اقدام باعث سهولت برنامه ریزی سفرهای دریایی از سوی مسافران می شود، ضمن اینکه تهیه بلیت شناورهای مسافری در هر شهر و نقطه از کشور برای مسافران امکان پذیر می شود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « تین نیوز » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 15 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1