26 سپتامبر 2023 - 16:28

اختصاص 5 فروند بالگرد به صنعت گردشگری هوایی

22 فوریه 2016 - 14:10 dsfr.ir/6v6ep

اختصاص 5 فروند بالگرد به صنعت گردشگری هوایی
تین نیوز
گردشگری هوایی گردشگران با هلی کوپتر

5 فروند بالگرد طبق تفاهمنامه ای بین دو شرکت گردشگری و خدمات پروازی به صنعت گردشگری کشور برای انجام سفرهای هوایی اختصاص می یابد.

حسن یوسفی، معاون عملیات شرکت خدمات پروازی یکی از این شرکت های گردشگری و خدمات پروازی گفت: یک تفاهمنامه بین این شرکت و یکی از موسسات گردشگری و آموزشی بسته شده است که بر اساس آن از اول اسفند ماه 5 فروند هلی کوپتر برای حوزه گردشگری اختصاص پیدا کرده است.

وی گفت: شرکت ما از ده سال پیش در حوزه پروازهای شخصی و غیرنظامی و در حیطه دریایی و خشکی خدمات پروازی می دهد. پروازهای ما عمدتا اورژانس، VIP و پرواز روی سکوهای نفتی بوده است و توانسته ایم با استفاده از هلی کوپترهای غربی و شرقی این کار را انجام دهیم. ثمره آن هم 1500 ساعت پرواز بدون سانحه بوده است.

این خلبان با اعلام اینکه خدمات پروازی برای حوزه شمال کشور و کویر انجام می شود ادامه داد: در نشستی که با این موسسه گردشگری داشتیم به این نتیجه رسیدیم که حوزه  گردشگری ما در زمینه بال گردی بسیار ضعیف است و ما گردشگرانی داریم که برای رسیدن شان به مقصد، زمان و مسیر بسیار مهم است بنابراین می خواهند که از بالگرد استفاده کنند.

وی افزود: در این تفاهمنامه تعهد دادیم که همه خدمات بالگردی برای توریست ها را در کشور برای اولین بار انجام دهیم این کار از اول اسفندماه به مدت یک سال انجام می شود و 5 فروند هلی کوپتر برای جا به جایی نفرات، هل اسکی، تیم چتربازی در ارتفاعات، پروازهای نمایشی در سطح خشکی و دریا اختصاص می یابد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1