هرگونه تجمع بدون مجوز وزارت کشور در پارک پردیسان ممنوع است

22 فوریه 2016 - 10:20 dsfr.ir/gg1m9

هرگونه تجمع بدون مجوز وزارت کشور در پارک پردیسان ممنوع است
هستی رستمی
تجمع علیه حیوان آزاری در پارک پردیسان - امروز

نظر به قرار داشتن در هفته تبلیغات انتخاباتی و شرایط خاص این هفته، هر گونه تجمع در پارک پردیسان بدون اخذ مجوز وزارت کشور ممنوع است.

سازمان حفاظت محیط زیست در اطلاعیه ای اعلام کرد: نظر به قرار داشتن در هفته تبلیغات انتخاباتی و شرایط خاص این هفته، هر گونه تجمع در پارک پردیسان بدون اخذ مجوز وزارت کشور ممنوع است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست (پام)، پیرو فراخوان تجمع در پارک پردیسان از سوی حامیان حقوق حیوانات به دنبال حیوان آزاری اخیر، روابط عمومی این سازمان، افزود: سازمان حفاظت محیط زیست ضمن احترام به مطالبات و دغدغه افکار عمومی در موضوع حیوان آزاری و با ابراز خشنودی از بازداشت فرد خاطی با همکاری خوب دستگاه قضایی، همان طور که در خبرها آمده است، اعلام می دارد ماده واحده حمایت از حیوانات بی سرپرست را تقدیم دولت کرده و پیگیر تصویب آن است.

بنابراین از دوست داران محیط زیست و فعالان حقوق حیوانات انتظار می رود با همکاری مناسب خود، این سازمان را در پیگیری اقدامات و روند قانونی این مسیر یاری کرده و مطالبات خود را در نشستی که قرار است به منظور بررسی این ماده واحده با حضور فعالان حقوق حیوانات برگزار شود، مطرح نمایند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 9 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1