الی گشت جایزه بهترین تورگردان خارجی مالزی را کسب کرد

21 فوریه 2016 - 20:00 dsfr.ir/qv5ay

الی گشت جایزه بهترین تورگردان خارجی مالزی را کسب کرد
malaysia.travel
جایزه گردشگری مالزی سال Malaysia Tourism Award 2015

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی الی گشت در فهرست نهایی بهترین برگزار کنندگان تور خارجی در نوزدهمین آیین جایزه گردشگری مالزی (MTA) قرار گرفت.

وزارت گردشگری و فرهنگ مالزی در 17 فوریه 2016 مراسم باشکوهی را تحت عنوان جوایز گردشگری مالزی (MTA) 2015/2014 برگزار نمود. این جوایز به 65 شرکت و سازمانی که نقش چشمگیری در رشد و توسعه صنعت گردشگری در مالزی ایفا کرده اند، اعطا شد.

مراسم اعطای جوایز در مرکز تجارت جهانی پوترا واقع در کوالالامپور با حضور معاون نخست وزیر مالزی دکتر احمد زاهد حمیدی و مهم ترین مقامات و مسئولان گردشگری مالزی و دیگر کشورهای جهان برگزار شد. جوایز گردشگری مالزی یکی از مهم ترین و با ارزش ترین جوایز در منطقه آسیا و اقیانوسیه می باشد که از سال 1987 به طور سالانه برگزار می شود.

در مراسم امسال شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی الی گشت در کنار 25 دفتر مسافرتی دیگر از کشورهای مختلف جهان موفق شد در فهرست نهایی بهترین برگزار کنندگان تور خارجی در نوزدهمین آیین جایزه گردشگری مالزی قرار گیرد و جایزه بهترین شرکت مسافرتی آسیای غربی در سال 2015 را دریافت کند.

شرکت الی گشت به دلیل برگزاری با کیفیت تور مالزی در شهرهای کوالالامپور، پنانگ، لنکاوی، تامان نگارا و تیومان آیلند و همچنین فرستادن بیش ترین تعداد مسافران به کشور مالزی در این مراسم به عنوان برترین تور اپراتور در غرب آسیا معرفی شد.

در این مراسم مجموعه تفریحی گنتینگ (Genting) و مرکز خرید پاویلیون (pavilion) موفق به دریافت جایزه ویژه این دوره شدند. همچنین مرکز خرید Sunway pyramid به عنوان مرکز خرید خلاق، مجموعه Legoland به عنوان بهترین پارک موضوعی و Tabin Whildlife Reserve به عنوان بهترین جاذبه طبیعی در مالزی شناخته شدند.

این مراسم با حضور 53 داور و اهدای 65 جایزه به فعالان گردشگری داخلی و خارجی منتخب از میان بیش از 590 شرکت کننده برگزار شد و جوایز شامل بهترین نشریات، مقالات، وبلاگ، برگزار کنندگان تور، خدمات اقامتی، راهنمای تور، جاذبه گردشگری، رستوران خلاق، مرکز ماساژ مراکز خرید و اقامت خانگی در گروه‌های خارجی و داخلی بود.

امسال دو گروه بهترین مستند سفر و تبلیغات آنلاین نیز به این گروه‌ها افزوده شده اند. مالزی قصد دارد تا با خلاقیت، ایجاد جاذبه های جدید و تمرکز بر گردشگری ورزشی، گلف، خرید، Homestay و پرنده نگری، تا سال 2020 به هدف خود در جذب 30 میلیون گردشگر دست یابد هرچند که آمارها نشان می دهد که سال گذشته (2015) با جذب 25.7 میلیون گردشگر نسبت به 27.4 میلیون نفر سال 2014 نه تنها رشدی نداشته که با افت نیز روبرو بوده است.

1