13 آوریل 2024 - 03:18
در مجتمع ایرانگردی و جهانگردی دیزین برگزار شد؛

آغاز به کار همایش مدیران شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی

15 ژوئن 2015 - 16:50 dsfr.ir/eb5bu

نهمین همایش سراسری مدیران شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی کار خود را امروز در مجتمع ایرانگردی و جهانگردی دیزین به مدت سه روز آغاز کرد.

این همایش کار خود را با پیام مدیرعامل صندوق بازنشستگی آغاز کرد. محمود اسلامیان در این مراسم گفت: به طور یقین در دهه آینده صنعت گردشگری در کشور رونق می یابد لذا باید خود را برای بهره گیری مناسب از این موقعیت مطلوب اقتصادی آماده کنیم.

وی با اشاره به دو توصیه برای بهبود عملکرد شرکت ایرانگردی، تاکید کرد که باید نسبت به استانداردسازی مجموعه های فعال در اختیار شرکت اقدام کرده و با برگزاری دوره های آموزشی نوین سطح کیفی خدمات قابل ارایه در هتل های تحت پوشش بهبود بخشید. مسئولان شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی با رصد منابع و اعتباراتی که در کشور به صنعت گردشگری تخصیص می یابد باید تلاش کنند بهترین استفاده را از این منابع به دست آورند و برای حضور موثر در بازار رقابتی توریسم به فکر ارتقا کیفی همه جانبه خود باشند.

محسن قریب عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ایرانگردی و جهانگری محور این همایش را "ارتقای جایگاه فردی و تعالی سازمانی" عنوان کرد و افزود: کمک به توسعه صنعت گردشگری و هتلداری در کشور و ایجاد بستری مناسب برای توسعه اشتغال و تعامل هرچه بیشتر با گردشگران داخلی و خارجی از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.

در این همایش که طی روزهای 25 تا 27 خرداد ماه امسال با حضور مدیران هتل های ایرانگردی و جهانگردی از استان های کشور برگزار می شود، خط مشی های شرکت به منظور ارائه سیاست های اجرایی در سال جاری، اهداف استراتژیک و ارتقای سطح دانش کارکنان جهت نیل به تعالی سازمانی بررسی خواهد شد.

دبیر نهمین همایش سراسری مدیران با بیان آنکه در طول برگزاری این نشست راهکارهای توسعه صنعت گردشگری مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت، ابراز امیدواری کرد که این همایش نقطه عطفی برای رشد و اعتلای بیشتر شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی باشد.

یادآور می شود، شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در سال 79 براساس تصمیم نمایندگان ویژه ریاست جمهوری مبنی در واگذاری بخشی از مالکیت اموال و دارایی های مراکز ایرانگردی و جهانگردی و نیز سایر حقوق به صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی واگذار شد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایرنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1