نصب منشور حقوق گردشگر در دفاتر خدمات مسافرتی استان کرمان

20 فوریه 2016 - 14:40 dsfr.ir/8i9ot

نصب منشور حقوق گردشگر در دفاتر خدمات مسافرتی استان کرمان
iraninternationalmarket.com
منشور حقوق گردشگران

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از نصب منشور حقوق گردشگران در تمامی دفاتر خدمات مسافرتی استان کرمان خبر داد.

"محمد جهانشاهی" از تدوین منشور حقوق گردشگران در ماه های اخیر توسط سازمان میراث فرهنگی کشور خبر داد و افزود: این منشور یکی از بخش های طرح همگام سازی تاسیسات گردشگری استان می باشد که با ابتکار کارشناسان گردشگری استان طراحی و در حال اجرا است.

وی در ادامه بیان داشت: فاز اول این طرح که تدوین و نصب منشور حقوق گردشگر و توزیع کتابچه کاربردی رعایت بهداشت در آشپزخانه های واحدهای پذیرایی و گردشگری می باشد، به خوبی در حال انجام است و همچنین نصب تابلوهای هویتی و آموزش مدیران و کارکنان تاسیسات گردشگری به عنوان فاز دوم در دست اجرا است.

جهانشاهی تصریح کرد: این منشور به تمامی آژانس ها و شرکت های خدمات مسافرتی ابلاغ شده است و باید در مقابل دید عموم مسافران و گردشگران قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه در تدوین این منشور از هم فکری فعالان صنعت گردشگری کشور استفاده شده است، اظهار داشت: امیدواریم با فراهم آوردن زمینه های مناسب و ارائه هر چه بهتر خدمات گردشگری بتوانیم فرصت ها و ظرفیت های بیشتری را برای توسعه صنعت گردشگری استاندر چرخه قرار دهیم.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان هدف اصلی این طرح را ارتقاء کیفی سطح خدمات و محصولات گردشگری استان اعلام کرد.

1