31 می 2020 - 06:12

افزایش پرواز شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر شیراز - آبادان

17 فوریه 2016 - 18:00 dsfr.ir/8s5ik

افزایش پرواز شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر شیراز - آبادان
airliners.net
یک فروند هواپیمای شرکت هواپیمایی آسمان

مدیر فرودگاه آبادان از افزایش پرواز شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر شیراز - آبادان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه آبادان؛ غلامرضا دهقانی زاده گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران، شرکت هواپیمایی آسمان اقدام به افزایش پرواز در مسیر شیراز در روزهای جمعه هر هفته کرد.

مدیر فرودگاه آبادان با اشاره به این موضوع که برقراری و افزایش پرواز بر ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات تاکید می کند، افزود: تامین امکانات و شرایط آسودگی و تسهیل نحوه ارائه خدمات لازمه برقراری پرواز است.

دهقانی زاده خاطرنشان کرد: در سیستم فرودگاهی افزایش پرواز صرفا هدف نیست بلکه تکریم ارباب رجوع، جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه مسافران در مبادی ورودی و خروجی پروازها، تهیه چارت ها و دستورالعمل هایی در زمینه بررسی عملکرد و سنجش کیفیت و رویه اجرای امور لازمه یک عملیات پروازی تعریف می شود.

وی با بیان این مطلب که رضایتمندی مشتری اصلی ترین ماموریت سازمان است، گفت: بدون رضایتمندی مشتری بیانیه و ماموریت سازمان ناکارآمد و محذوف است.

مدیر فرودگاه آبادان تصریح کرد: در حال حاضر هفتگی 100 پرواز با همکاری شرکت های هواپیمایی آسمان، کیش، قشم ایر، ایران ایر، زاگرس، ایران ایرتور، ماهان و ایرعربیا در فرودگاه آبادان انجام می شود. تا پیش از این شرکت هواپیمایی آسمان با 42 پرواز هفتگی در مسیرهای اصفهان، تهران، مشهد، شیراز، بندرعباس و کویت ارائه خدمات می کرد.

دهقانی زاده خاطرنشان کرد: با افزایش این پرواز شرکت هواپیمایی آسمان در تمام روزهای هفته در مسیر شیراز فعال است و در روز جمعه دو پرواز به مقصد شیراز را در برنامه دارد.

گفتنی است؛ در حال حاضر فرودگاه آبادان در مسیرهای تهران، اصفهان، شیراز، بندرعباس، مشهد، کویت و شارجه ارائه خدمات می کند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 10 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1