مدیرکل فرودگاه کرمان خبر داد:

راه اندازی پروازهای بغداد - کرمان از امروز

17 فوریه 2016 - 17:50 dsfr.ir/a817p

راه اندازی پروازهای بغداد - کرمان از امروز
kerman.airport.ir
فرودگاه بین المللی کرمان

از امروز طبق برنامه پرواز بغداد-کرمان در ساعت 18 روزهای چهارشنبه هر هفته وارد فرودگاه بین المللی کرمان می شود و ساعت 19 همان روز این فرودگاه را به مقصد بغداد ترک می کند.

مدیرکل فرودگاه های استان کرمان از راه اندازی پروازهای بغداد-کرمان-بغداد توسط شرکت هواپیمایی العراقیه خبر داد و گفت: از امروز طبق برنامه پرواز بغداد-کرمان در ساعت 18 روزهای چهارشنبه هر هفته وارد فرودگاه بین المللی کرمان می شود و ساعت 19 همان روز این فرودگاه را به مقصد بغداد ترک می کند.

محمد نخعی با بیان این که پروازهای شرکت هواپیمایی العراقیه در مسیر بغداد-کرمان با هواپیمای بوئینگ 737 سری 800 انجام می شود، افزود: در حال حاضر پروازهای کرمان-نجف توسط شرکت های هواپیمایی هما و ماهان انجام می شود.

نخعی ادامه داد: پروازهای شرکت هواپیمایی هما از کرمان به مقصد نجف روزهای دوشنبه و پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان در این مسیر پروازی نیز جمعه هر هفته طبق برنامه انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر از فرودگاه بین المللی کرمان به 9 مقصد داخلی تهران، مشهد، کیش، زاهدان، اصفهان، شیراز، تبریز و اهواز و به 3 مقصد دبی، نجف و بغداد پرواز انجام می شود، گفت: در فرودگاه بین المللی کرمان شرکت های هواپیمایی هما، ماهان، آسمان، زاگرس، کیش ایر و شرکت هواپیمایی العراقیه عراق فعال هستند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی؛ از فرودگاه بین المللی کرمان طی 10 ماه نخست امسال 616 هزار و 276 مسافر از طریق 3 هزار و 644 پرواز جا به جا شدند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1