تمرکز فیلیپین بر گردشگری حلال

17 فوریه 2016 - 12:40 dsfr.ir/ut3cm

تمرکز فیلیپین بر گردشگری حلال
مهر
گردشگری حلال

اداره گردشگری فیلیپین از مجموعه ای از اقدامات برای جذب حداکثری گردشگران مسلمان کشورهای همسایه و منطقه خاورمیانه پرده برداشت.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، مسئولان گردشگری کشور فیلیپین در تلاش اند با افزایش آگاهی پیرامون در دسترس بودن غذای حلال، مساجد و دیگر امکانات مربوط به مسلمانان، تعداد بیشتری از مسلمانان کشورهای منطقه را جذب کنند.

«رامون جیمنز»، دبیرکل اداره گردشگری فیلیپین اعلام کرد: فیلیپین نزدیک به 566 هزار نفر گردشگر از خاورمیانه، بخشی از کشورهای آسیای جنوب شرقی و همچنین هند جذب می کند و این مناطق بازار پایه و اساسی ما برای گسترش گردشگری حلال است. بنابراین عزم برای توسعه گردشگری حلال فقط فرهنگی نیست و باید اقتصادی نیز باشد. بهبود صنایع حلال در کشور نه تنها موجب پیشرفت زندگی مسلمانان فیلیپین و جذب گردشگر بیشتر می شود، بلکه می تواند به رشد اقتصادی کشور نیز کمک کند.

به گزارش «تراول دیلی»، دو کمپانی «Crescent Rating» و «Halal Trip» به اداره گردشگری فیلیپین در راه اندازی کارزارهای تبلیغاتی آنلاین و معتبر ساختن هتل ها و رستوران های حلال در شهرهای عمده فیلیپین کمک خواهند کرد.

بازار گردشگری حلال یکی از بیشترین رشدها را در صنعت گردشگری داشته است و پیش بینی می شود ارزش این بخش از صنعت گردشگری تا سال 2020 میلادی به 200 میلیارد دلار برسد در حالی که این رقم در سال 2014 میلادی، 145 میلیارد دلار بوده است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
10 + 7 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1