افزایش 12 درصدی نرخ نوروزی هتل ها

17 فوریه 2016 - 10:40 dsfr.ir/2i6i7

هتل اسپیناس پالاس بزرگ ترین هتل ایران

رئیس جامعه هتلداران کشور میزان افزایش نرخ اتاق های ارائه شده در هتل های ایران برای نوروز 95 نسبت به دی ماه سال 93 را 12 درصد اعلام کرد.

جمشید حمزه زاده رئیس جامعه هتلداران کشور درباره نرخ اتاق هتل ها در ایام نوروز 95 گفت: بیشتر هتل ها حتی از نرخی که قبلا اعلام کرده بودند بیشتر تخفیف می دهند. برخی از شهرهای پرگردشگر مانند بندرعباس، مشهد و کیش بسیاری از هتل هایشان نیز تا 30 درصد نیز تخفیف می دهند. ما به زودی جدول تخفیفات هتل ها را اعلام می کنیم.

در صورت گرانی، اعتراض کنید

وی گفت: بنابراین نه تنها نرخ هتل ها در بعضی از استان ها افزایش ندارد بلکه از نرخ مصوب پایین تر نیز اعلام کرده اند. نرخ اتاق هتل ها در نوروز 95 نسبت به دی ماه سال 93، 12 درصد افزایش نرخ به صورت میانگین داشته است. سیاست ما بر این است که به سمت ارائه تخفیف بیشتر پیش برویم.

حمزه زاده درباره اعتراض مسافران به نرخ هتل ها گفت: سایت جامعه هتلداران به نشانی hoteldaran.com فرم خاصی تحت عنوان اعتراض مسافران طراحی شده تا مسافران هتل ها اعتراض خود را درباره گران فروشی از نرخ مصوب، کیفیت خدمات و یا حتی نحوه برخورد کارکنان با ما در میان بگذارند و ما نتیجه را بلافاصله به آنها اطلاع می دهیم.

جلسه جامعه هتلداران با نایب رئیس مجلس

رئیس جامعه هتلداران کشور همچنین از جلسه اخیر اعضای جامعه هتلداران با ابوترابی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد و اظهار داشت: در این جلسه مشکلات حوزه گردشگری و اختلافاتی که با سازمان میراث فرهنگی پیدا کردیم و مدیران این سازمان به جای تعامل، ساز تقابل را زده اند مطرح کرده ایم.

وی افزود: نظر آقای ابوترابی هم بر این بود که گردشگری جزو یکی از محورهای توسعه کشور است پس باید کمک کنیم مشکلات آن حل شود.

حمزه زاده خبر داد: مقرر شد تا جلسات مستمری با کمیسیون های گردشگری مجلس داشته باشیم و به عنوان تشکل های گردشگری تعامل ارزنده ای با مجلس برای سال های بعد داشته باشیم تا مشکلات گردشگری را با تصویب قوانین مناسب حل کنیم.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 8 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1