قائم مقام وزیر گردشگری یونان:

گردشگری زمینه تبادل اشتراکات فرهنگی ایران و یونان را فراهم می کند

17 فوریه 2016 - 09:40 dsfr.ir/9h4ag

گردشگری زمینه تبادل اشتراکات فرهنگی ایران و یونان را فراهم می کند
میراث آریا
دیدار رییس سازمان میراث فرهنگی با معاون وزیر گردشگری یونان

صنعت گردشگری می تواند باعث تبادل اشتراکات فرهنگی ایران و یونان و افزایش صمیمیت بین دو کشور شود.

به گزارش میراث آریا؛ قائم مقام وزیر دارایی، توسعه و گردشگری یونان در دیدار با مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با اشاره به اینکه روابط حسنه دو کشور، گفت: ایران و یونان می توانند در زمینه های مختلف همکاری های گسترده داشته باشند.

النا کنتورا ادامه داد: هر دو کشور یونان و ایران، دارای تاریخ و تمدن کهن هستند و این مهر تاریخی موجب پیوند بیشتر و عمیق تر دو کشور می شود، همچنین صنعت گردشگری می تواند باعث تبادل اشتراکات فرهنگی ایران و یونان و افزایش صمیمیت بین دو کشور شود.

قائم مقام وزیر گردشگری یونان اضافه کرد: حضور شرکت های بزرگ یونان در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته ایران، گام مثبتی در جهت توسعه همکاری ها است، ما تجربیات بسیار خوبی در زمینه گردشگری داریم و می خواهیم یونان را به مردم ایران معرفی کنیم.

"کنتورا" با تاکید بر اینکه، تسهیلات صدور ویزا برای افزایش تردد گردشگر بین دو کشور ضروری است، افزود: امکان توسعه همکاری ها در حوزه گردشگری در دو بخش دولتی و خصوصی دو کشور وجود دارد.

وی همچنین معرفی و نمایش جاذبه های گردشگری ایران و یونان به اتباع دو کشور را در افزایش گردشگران موثر دانست و تاکید کرد: رسانه های دو کشور می توانند با معرفی این جاذبه ها به مردم ایران و یونان، نقش موثری در این حوزه داشته باشند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
16 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1