کتاب «ایران سفر توریستی» در مسکو چاپ شد

17 فوریه 2016 - 09:30 dsfr.ir/7d3ft

کتاب «ایران سفر توریستی» در مسکو چاپ شد
دریافتی
انتشار کتاب «ایران سفر توریستی» به زبان روسی

کتاب «ایران سفر توریستی» در بر گیرنده شرحی از تاریخ، فرهنگ، تمدن، طبیعت، آداب و سنن، شهرها، موزه ها، صنایع دستی و رجال برجسته فرهنگی همراه تصاویر در روسیه چاپ شد.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، هدف از این اقدام که با همت سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه در خانه انتشاراتی «وچه» مسکو چاپ شده است، آشنایی روس ها با جاذبه های گردشگری ایران است.

مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه روز سه شنبه در مطلب ویِژه چاپ این کتاب در فیس بوک نوشت: کتاب «ایران سفر توریستی» را در آینده نزدیک می توان در کتاب فروشی های مسکو خرید.

در این کتاب همچنین توصیه های لازم به جهانگردان روسی درباره چگونگی دریافت روادید، نحوه سفر و تردد در ایران، تبادل ارز و قواعد گمرکی ارائه شده است. این کتاب در بر گیرنده عکس های رنگی از طبیعت و شهرهای ایران، غذاهای ایرانی و همچنین نقشه کامل به زبان روسی می باشد.

تاکنون در چارچوب برنامه های سفارت ایران در روسیه برای جذب گردشگران روس و آگاهی رسانی در مورد جاذبه های گردشگری اقدامات زیادی اجرا شده است.

همایش جمعی از مدیران و نمایندگان شرکت های تورگردان روسی و مقام های ایران در سفارت ایران در مسکو که 25 دی ماه برگزار شد و در آن بخشی از توانمندی های جمهوری اسلامی ایران در عرصه گردشگری به روس ها معرفی شد، یکی از این اقدام ها است.

در این همایش با اولویت توسعه همکاری های گردشگری میان ایران و روسیه «مرتضی رحمانی موحد» معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران، سنایی و «مایا لامیدزه» مدیر عامل انجمن تورگردانان روسیه و جمعی دیگر از مقامات این کشور شرکت داشتند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1