21 ژوئن 2024 - 02:21
نماینده مردم گرمسار در مجلس:

ایستگاه راه آهن گرمسار توسعه می یابد

15 فوریه 2016 - 12:30 dsfr.ir/v82yk

مسافران در ایستگاه قطار

نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی از توسعه ایستگاه راه آهن گرمسار خبر داد.

غلامرضا کاتب در نشستی با مدیران شهرستان گرمسار در فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: با اجرای پروژه قطار حومه ای گرمسار، باید برای توسعه ایستگاه و سالن های جدید مسافرین در حوزه شهر گرمسار با همکاری شهرداری گرمسار برنامه ریزی شود.

وی با اشاره به اینکه  توسعه و پیشرفت شهرستان گرمسار با اجرای طرح های حوزه ریلی سهل الوصول تر می شود افزود: در آینده شاهد توسعه این پروژه ها خواهیم بود.

نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان با اشاره به پروژه برقی شدن قطار تهران-شمال که گرمسار نیز جزئی از آن مسیر است گفت: با اجرای قرارداد خط برقی کردن قطار گرمسار-اینچه برون که از تهران آغاز می شود توسعه مجموعه ریلی این منطقه کامل می شود.

کاتب با اشاره به وضعیت اجرای پروژه قطار حومه ای تهران گرمسار، از اجرای کامل زیرسازی خط قطار حومه ای تهران-گرمسار خبر داد.

وی افزود: این پروژه با اختصاص منابع لازم، در هفته دولت سال آینده به بهره برداری رسیده و سبب تحول در صنعت و اقتصاد گرمسار می شود.

نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان خاطرنشان کرد: اجرای زیرگذر روستای کرند گرمسار در راستای ایجاد ورودی جدید شهر گرمسار تا پایان سال افتتاح خواهد شد تا با این طرح مشکلات رفت و آمدی در این منطقه به طور کامل حل شود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری تسنیم » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1