با معرفی برترین ها؛

رالی تور خانوادگی سمنان تا کیش به کار خود پایان داد

15 فوریه 2016 - 11:30 dsfr.ir/vc52l

رالی تور خانوادگی سمنان تا کیش به کار خود پایان داد
iranlandscape.com
یک زوج شرکت کننده در رالی خانوادگی سمنان

با اعلام نفرات برتر، مراسم اختتامیه رالی تور خانوادگی سمنان تا کیش برگزار شد.

"مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری سمنان"

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان، «منوچهر صادقی» اظهار داشت: در این مراسم آقایان علی فخاریان، محمدباقر بهادران و ابوالفضل ملک اعلایی به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.

صادقی افزود: علاوه بر تقدیر از گروه های انتخابی داوران، از گروه های که از نظر اخلاقی نمونه بودند نیز تجلیل شد.

وی با بیان اینکه این مرحله از رالی از 22 بهمن ماه و از سمنان آغاز شد، گفت: شرکت کنندگان در ادامه مسیر تا کیش، در یزد، بندرعباس و جزیره کیش اقامت داشتند. این سطح رالی در نوع خود بی نظیر بود و تا کنون طی یک هزار و 800 کیلومتر مسافت از سمنان تا کیش در کشور سابقه نداشته است.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری سمنان هدف از برگزاری مرحله استانی و ملی رالی را آمادگی برای برگزاری رالی تور بین المللی و با محوریت استان سمنان اعلام کرد و افزود: هدف از برگزاری رالی بین المللی بازتعریف امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران برای جهانیان است.

صادقی معرفی قابلیت های گردشگری کشور و نشان دادن همدلی و امید و نشاط مردم ایران را از دیگر اهداف برگزاری رالی بین المللی تحت عنوان،"صلح و دوستی" عنوان کرد.

در این رالی 50 دستگاه خودرو به صورت خانوادگی شامل 109 نفر شرکت کردند. این تور با عنوان "کاروان همدلی و همزبانی" به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد.

رالی سمنان تا کیش دومین مرحله از برگزاری تور رالی کویر در استان سمنان در سالجاری است. مرحله نخست این تور، سوم و چهارم دی ماه با عنوان کاروان "نشاط و امید" و در سطح استانی، در سمنان برگزار شد.

گفتنی است؛ استاندار سمنان، رئیس منطقه آزاد کیش و جمعی از مسئولان استان سمنان نیز در مراسم اختتامیه حضور داشتند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1