13 دسامبر 2019 - 11:05

نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش برگزار می شود

13 فوریه 2016 - 17:30 dsfr.ir/ca2pc

نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش برگزار می شود
فرینا
پوستر نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش

نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سفر کیش از 11 اسفند در جزیره کیش آغاز می شود.

"معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش"

به گزارش فرینا، محمد محب خدایی با اشاره به توجه ویژه دولت به بخش گردشگری در دوران پساتحریم و موج استقبال گردشگران خارجی برای بازدید از کشورمان به برنامه ریزی های به عمل آمده جهت افزایش 5 برابری گردشگران در برنامه ششم توسعه اشاره کرد.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش افزود: جزیره کیش به عنوان قطب گردشگری کشور و یکی از مراکز اصلی توسعه صنعت توریسم در دوران پساتحریم، علاوه بر اقدامات گسترده خود در راستای جذب 2 میلیون گردشگر در سال با استفاده از تمامی ظرفیت ها، در جهت تحقق اهداف کلان دولت تلاش می کند.

وی با اشاره به استقبال خوب شرکت ها و سازمان های فعال حوزه گردشگری از نمایشگاه کیش گفت: برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسبی برای تبادل علم و تجربیات فعالان موفق صنعت گردشگری است به همین منظور برپایی همایش های تخصصی و کارگاه های آموزشی از برنامه های جنبی نهمین نمایشگاه گردشگری کیش است.

خدایی به برگزاری همایش های حمل و نقل و گردشگری، همایش گردشگری، برند و بازار و همایش شهر گردشگری طی 3 روز اشاره کرد و گفت: در همایش های فوق و با حضور مقامات بلندپایه کشوری و مسئولان سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، دست اندرکاران و کارشناسان سازمان های مرتبط با صنعت گردشگری مباحث نوین و تخصصی نظیر بررسی زوایای مختلف حمل و نقل در توسعه گردشگری، نقش مناطق آزاد در توسعه برند ایرانی، تداوم حیات تجاری برند در گردشگری و تحول و توسعه شهری با نگرش شهر گردشگری بحث وبررسی خواهد شد.

وی از برگزاری دوره های آموزشی مانند دو کارگاه آموزشی مارکوم و کارگاه آموزشی شهر گردشگری خبر داد و افزود: این دوره ها توسط معتبرترین موسسات آموزشی اروپایی و با ارائه گواهینامه به مشارکت کنندگان در طی روزهای برگزاری نمایشگاه در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سفر کیش از 11 تا 14 اسفند ماه سالجاری در جزیره کیش برگزار می شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 14 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1