گردشگری نیوزلند؛ پنج ستاره همراه با یک ساقه طلایی

13 فوریه 2016 - 11:00 dsfr.ir/mq1mh

گردشگری نیوزلند؛ پنج ستاره همراه با یک ساقه طلایی
theclassicvilla.co.nz
نشان کیفی در گردشگری نیوزلند

نشان کیفیت جزئیاتی درباره موضوعاتی نظیر عملکرد محیط زیستی اقامتگاه ها در نیوزلند ارائه می کند.

برای همه ما پنج ستاره نشان دهنده ارائه عالی ترین کیفیت خدمات برای گردشگر است، اما آیا در هتل های پنج ستاره همه چیز رعایت می شود؟ جایگاه محیط زیست در این درجه بندی چگونه است؟ آیا فارغ از هتل ها، می توان سایر خدمات گردشگری مانند حمل و نقل و... را نیز ذیل یک دسته بندی قرار داد؟ دست اندرکاران گردشگری نیوزلند برای پاسخ به این پرسش ها راهکاری را یافته اند و در کنار درجه بندی های بین المللی، برای سایر شاخص ها نیز نشان کیفیتی را با محوریت محیط زیست طراحی کرده اند.

  • برای گذراندن یک تعطیلات ایده آل در نیوزلند مطمئن باشید که خدمات و اقامتگاه ها دارای نشان کیفیت باشند

اگر شما به دنبال مکانی برای اقامت هستید نشان کیفیت ارائه شده به شما کیفیت آنچه نیاز دارید را تضمین می کند. زمانی که شما این نشان را مشاهده کنید به این معنی است که کیفیت آن خدمات با کیفیت های کیفیت ملی مورد بررسی و تایید قرار  گرفته است بنابراین شما با اطمینان خاطر مرکز اقامتی را رزرو و یا نسبت به خرید خدمات اقدام می کنید.

  • بهترین مکان برای اقامت

اگر شما به دنبال یک هتل لوکس هستید یا  اینکه یک متل خانوادگی را جستجو می کنید یا اینکه با بودجه یک گردشگر کوله پشتی سفر می کنید که تنها به دنبال یک تخت ساده و صبحانه هستید برای یافتن همه این موارد نشان های کیفیت می توانند به شما کمک کنند.

ارائه دهندگان خدمات تحت یک ارزیابی دقیق در فرایند صدور مجوز برای قرار گرفتن در سیستم  دارای مجوز کیفیت قرار می گیرند. این امر نیازهای اساسی گردشگران برای ایمنی و آسایش را فراهم می کند و  یک دسته بندی بر اساس کیفیت را پیشنهاد می کند ضمن اینکه عملکرد محیط زیستی نیز مدنظر قرار می دهد.

سیستم درجه بندی بر اساس ستاره بر اساس خدمات اقامتی قرار گرفته است. اما نشان کیفیت به شما جزئیاتی درباره موضوعات بیشتری نظیر عملکرد محیط زیستی اقامتگاه ها نیز ارائه می کند.  این نشان ها همچنین شامل موضوعات مختلفی مانند حمل و نقل، قایقرانی، گالری های هنری، اتوبوس های توریستی و ... نیز می شود.

کسب و کارهایی که نشان کیفیت را به همراه دارند به لحاظ ایمنی، امکانات، تجهیزات، خدمات به مشتریان و... در سطح مناسبی بوده و شما می توانید روی تجربه کیفی آنها در این موارد حساب کنید. همچنین در بحث عملکرد محیط زیستی نیز مجموعه ای از معیارها و برنامه های اقدام مانند بازیافت و ابتکارات دیگر لحاظ می شود که نشان می دهد مجموعه تحت ارزیابی تا چه حد نسبت به جامعه متعهد بوده و نسبت به کاهش اثرات زیست محیطی و بهره گیری از منابع اقدام کرده است. به این ترتیب بر اساس این معیارها هر کدام یک نشان طلا، نقره و برنز را به دست می آورند.

  • تعهد گردشگری نیوزلند به نسل های آینده

شناسایی مجموعه هایی که که بالاترین رتبه را در این حوزه داشته باشند برای گردشگران بسیار آسان است. کافی است آن ها این نشان را در لیست های آنلاین و دیگر اقلام نظیر کتابچه های راهنما، روزنامه ها و مجلات دنبال کنند؛ در واقع این نشان بخشی از تعهد گردشگری نیوزلند برای نسل های آینده است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1