8 دسامبر 2019 - 00:52
با حضور سلطانی فر؛

اولین هتل دریایی پنج ستاره در کیش افتتاح شد

12 فوریه 2016 - 15:20 dsfr.ir/wv9f1

اولین هتل دریایی پنج ستاره در کیش افتتاح شد
mashhad724.ir
نمایی از ساحل کیش از داخل یک هتل

اولین هتل دریایی پنج ستاره کشور با حضور معاون رئیس جمهور در جزیره کیش افتتاح شد.

به روز رسانی: عکس های هتل دریایی کیش، ترنج

به گزارش میراث آریا؛ اولین هتل دریایی پنج ستاره روز گذشته همزمان با 22 بهمن ماه با حضور مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اکبر ترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی و مسئولین محلی در جزیره کیش افتتاح شد.

این هتل پنج ستاره دریایی با 102 سوئیت چوبی دارای کف شیشه ای، طی مدت 26 ماه، با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی، با رعایت استانداردهای جهانی و توسط مهندسان ایرانی در جزیره کیش ساخته شده است.

همچنین همزمان با سالروز پیروزی انقلاب، 11 طرح خدماتی، صنعتی و گردشگری با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اکبر ترکان، دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، در  جزیره کیش به بهره برداری رسید.

برخی از این طرح ها شامل طرح توسعه و نوسازی پلاژ آقایان، بهره برداری از محل آماده سازی رقابت های جهانی والیبال ساحلی، کارخانه ساخت تجهیزات صنعتی قابل استفاده در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و پالایشگاهی، کارخانه ساخت تجهیزات مکانیکی، تعمیر و نگهداری خطوط لوله نفت و گاز است.

مجتمع ویلایی مجهز 100 واحدی، آزمایشگاه استاندارد کیش به عنوان نخستین آزمایشگاه تخصصی نساجی در استان هرمزگان، سردخانه سه هزار و 500 تنی به مساحت دو هزار و 500 مترمربع با 28 واحد 25 تا 100 مترمربعی و مجتمع مسکونی با 12 هزار مترمربع شامل 459 واحد مسکونی، تجاری و اداری از جمله دیگر طرح های است که همزمان با 22 بهمن در جزیره کیش به بهره برداری رسید.

پارک تفریحی گلستان با مساحت بیش از 174 هزار متر مربع، فاز دوم پارک شهر و پارک هور با وسعت شش و نیم هکتار از جمله دیگر طرح هایی بود که روز گذشته در جزیره کیش به بهره برداری رسید.

دیدگاه ها

  • مینا 12 فوریه 2016 - 21:10

    عکسهای هتل قشنگن

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
14 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1