عضو هئیت مدیره شرکت هواپیمایی قشم:

پسابرجام، فرصتی برای رشد صنعت هوایی

10 فوریه 2016 - 18:10 dsfr.ir/jw3m8

پسابرجام، فرصتی برای رشد صنعت هوایی
aerocenter.ir
یک فروند هواپیمای شرکت هواپیمایی قشم ایر

پس از رفع تحریم ها روز به روز شاهد رشد صنعت هوایی کشور خواهیم بود.

"عضو هئیت مدیره شرکت هواپیمایی قشم"

نریمانی با بیان اینکه قشم ایر از استاندارهای کیفی بالایی در ارایه خدمات برخوردار است، گفت: با توجه به استراتژی ها و برنامه هایی که مدیریت جدید تعریف و تدوین کرده است، وضعیت مطلوبی در پسابرجام خواهیم داشت.

وی افزود: در سال های گذشته موانع خرید و یا اجاره هواپیما مشکلات فراوانی برای ایرلاین ها بوجود می آورد، اما پس از اجرای برجام چشم انداز بسیار خوبی در انتظار صنعت هوایی کشور است. به این ترتیب در دوران پسابرجام شرکت هواپیمایی قشم نیز روز به روز رشد و توسعه پیدا می کند.

عضو هئیت مدیره شرکت هواپیمایی قشم در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قشم ایر توان رقابت با دیگر ایرلاین های کشور را دارد؟ گفت: در بحث صنعت هواپیمایی رقابت کمی و کیفی در میان ایرلاین ها وجود دارد. در رقابت کمی نمی توانیم نسبت به برخی از ایرلاین ها که پشتیبان بهتری دارند رقابت کنیم، اما در بخش کیفی بسیار مطلوب هستیم و حتی در مقایسه با ایرلاین های دیگر از استاندارد بالاتری برخوردار هستیم.

نریمانی اظهار داشت: با چشم اندازی که شرکت هواپیمایی قشم برای خود تعریف کرده است، آینده بسیار خوبی خواهیم داشت. فرودگاه بین المللی قشم با توجه به ورود هواپیماهای جدید باید توسعه پیدا کند، اما هم اکنون پاسخگوی نیازهای هواپیماها است. امیدوارم با حمایت مسئولان صنعت هوایی و تمام زنجیره ها از جمله رسانه، شاهد رشد این صنعت در آینده نزدیک باشیم.

« دنیای سفر » این نوشته را از « تین نیوز » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1