پرواز طبس-تهران در ایام نوروز 95

9 فوریه 2016 - 09:40 dsfr.ir/i535u

پرواز طبس-تهران در ایام نوروز 95
تسنیم
ساختمان اصلی فرودگاه طبس

در ایام نوروز پرواز "طبس-تهران" در روزهای یکشنبه و سه شنبه انجام می شود.

"مدیرعامل فرودگاه طبس"

امین الله صولتی در گفت و گو با تین نیوز، در خصوص برنامه و تمهیدات فرودگاه طبس برای ارایه خدمات مناسب به مسافران در ایام نوروز، گفت: پروازهای فرودگاه طبس اغلب چارتری بوده است و در نوروز سال های گذشته پروازی از این فرودگاه نداشته ایم. اما در نوروز امسال پرواز "طبس- تهران" قطعی شده است.

وی در این رابطه افزود: پرواز تهران-طبس در روزهای یکشنبه و سه شنبه صورت خواهد گرفت.

صولتی با بیان اینکه فرودگاه طبس پا به پای فرودگاه های کشور مسیر توسعه خود را طی کرده است، عنوان کرد: باید توجه داشت که فرودگاه طبس جزو فرودگاه های تابعه و درجه 3 کشور محسوب می شود و نمی تواند با فرودگاه بزرگ کشور رقابت کند.

وی یادآور شد: این فرودگاه دارای ترمینال مناسب، سطوح پروازی، تجهیزات امداد و نجات، ایمنی و آتش نشانی و ... است و ما مشکل جدی در خصوص پروازهای این فرودگاه نداریم.

مدیرعامل فرودگاه طبس با اظهار به اینکه چندی پیش بنده یک پیشنهادی را مطرح کردم اما در رسانه به عنوان یک مشکل انعکاس پیدا کرد، گفت: پیشنهاد ما اجرای پروژه روشنایی باند بود چرا که باند این فرودگاه فاقد روشنایی است، اما این موضوع به صورت دیگری بازتاب یافت.
وی افزود: اجرای این پیشنهاد به دلیل حجم پروازهای محدود فرودگاه طبس جزو اولویت شرکت فرودگاه های کشور نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برنامه ای برای توسعه پروازهای خود دارید، خاطرنشان کرد: افزایش و توسعه پروازها باید متناسب با استقبال مردم صورت بگیرد. در چند سال گذشته پرواز "طبس-مشهد" راه اندازی شد و قرارداد با شرکت هواپیمایی آسمان بسته شد، اما متاسفانه استقبالی صورت نگرفت.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 18 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1