مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران:

اجرای مدیریت هوشمند با تجهیز تاکسی های تهران به کال سنتر

8 فوریه 2016 - 17:20 dsfr.ir/9r0s5

اجرای مدیریت هوشمند با تجهیز تاکسی های تهران به کال سنتر
teckinfo.com
نصب «کال سنتر» در تاکسی ها، مدیریت هوشمند سفر را در پی دارد و از تخلفات تاکسیرانان جلوگیری خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از مطالعات گسترده به منظور به کارگیری سیستم کال سنتر در این سازمان خبر داد.

میثم مظفر در گفتگو با تین نیوز، تصریح کرد: با بکارگیری سیستم کال سنتر عرضه و تقاضای سفر به صورت هوشمند مدیریت خواهد شد. با این کار نزدیک ترین تاکسی به مبدا، در کم ترین زمان ممکن به محل ارسال خواهد شد.

وی ادامه داد: نیاز امروزی سازمان ها به ارتباط نزدیک و پیوسته با مشتریان خود، همزمان با پیشرفت تکنولوژی ارتباطات و کامپیوتر مقوله جدیدی با نام ارتباط دوطرفه مشتری را به وجود آورده است که نه تنها امکان ارتباط دائمی و همه جانبه مشتریان با سازمان ها را فراهم می کند بلکه ابزاری کامل و توسعه یافته برای مدیریت سازمانی را نیز فراهم می کند.

مظفر در ادامه افزود: در شرکت هایی که حجم تماس ها بالاست و افرادی خاص همواره پاسخگوی تماس ها هستند وجود سیستمی که بتواند مکالمات و روند پاسخ گویی را ارتقاء دهد احساس می شود. شرکت هایی که خدمات تلفنی را به کاربر خود ارائه می دهند، نیازی مبرم به این سیستم کنترل کننده تماس ها دارند. سازمان تاکسیرانی نیز به منظور تسهیل در ارائه خدمات بهتر در صدد تجهیز خودروهای خود به سیستم کال سنتر بر آمده است.

مظفر مدیریت هوشمند سفر را یکی از اهداف توجه به سیستم کال سنتر دانست و اظهار داشت: مرکز تماس یا کال سنتر به فرآیندی می گویند که افرادی خاص پاسخگو تلفن های ورودی هستند و این تلفن های ورودی عموما در طی یک روند کوچک اما تعریف شده و مشخص به اپراتور و یا فرد مسئول تلفن ارسال می شود به همین دلیل با متمرکز کردن سرویس تلفنی و پشتیبانی از تماس ها در یک مکان شرکت ها می توانند به راحتی میزان قابل دسترس بودن کارمندان را با حجم تماس های گرفته شده هماهنگ سازند که این روش تأثیر بسیار زیادی در عدم خستگی کارکنان از حجم بالای تماس های دریافتی دارد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران یکی دیگر از مزایای استفاده از سیستم کال سنتر را قابلیت درج میزان رضایت مسافر از خدمات ارائه شده عنوان کرد و گفت: مسافران در استفاده از تاکسی های مجهز به این سیستم می توانند مبلغ کرایه خود را از طریق گوشی همراه خود و به صورت آنلاین پرداخت نمایند. دسترسی آسان و کاهش ازدحام مسافر در خیابان از دیگر نکات مثبت راه اندازی سیستم تماس مرکزی است.

وی خاطرنشان کرد: توزیع تماس ها در سیستم کال سنتر به صورت کاملا برابر و مساوی بین داخلی ها و اپراتورها صورت می گیرد به گونه ای که تمام اپراتورها برابر هستند و همگی از یک میزان دریافت تماس بهره می گیرند.

میثم مظفر گفت: جزئیات بیشتر طرح کال سنتر در آینده نزدیک به اطلاع کاربران این بخش از حمل و نقل عمومی خواهد رسید.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
15 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1