28 سپتامبر 2023 - 14:19

هتل پنج ستاره گوتکه مال سمنان افتتاح شد

5 فوریه 2016 - 10:20 dsfr.ir/y36ky

هتل پنج ستاره گوتکه مال سمنان افتتاح شد
میراث آریا
افتتاح هتل پنج ستاره سمنان، توسط رییس سازمان میراث فرهنگی

هتل پنج ستاره «گوت کِ مال» در سمنان با حضور مسعود سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری روز پنجشنبه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان؛ اولین هتل پنج ستاره سمنان با نام گوتکه مال (گوت کِ مال، در زبان سنگسری به معنای سیاه چادر عشایر است) با حضور مسعود سلطانی فر، محمدرضا خباز استاندار، سیدعباس دانایی فرماندار، حسین خواجه بیدختی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جمعی از مدیران و مسئولان استان سمنان روز 15 بهمن ماه به بهره برداری رسید.

هتل پنج ستاره گوتکه مال در مجموعه پارک آبی و هتل سمنان، در کنار پارک 17 شهریور سمنان واقع شده است و دارای 4 سالن برگزاری همایش با ظرفیت 4 هزار نفر، 55 اتاق و 8 سوئیت، رستوران ایرانی و فرنگی، کافی شاپ و سینمای پنج بعدی است.

عملیات اجرایی این مجموعه هتل و پارک آبی از سال 1391 در زمینی به مساحت حدود 15 هزار متر مربع، در 6 طبقه و با اعتبار 700 میلیارد ریال آغاز شد که با هدف تقویت ظرفیت اقامتی گردشگران در سمنان احداث شده است.

مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهوری، در سفر یک روزه به استان سمنان، از مجموعه تاریخی بسطام، مسجد تاریخانه و چشمه علی در دامغان، مجموعه های تاریخی در مهدیشهر بازدید کرد.

1