برنامه حرکت و قیمت بلیت قطارهای مسافری رجا برای نوروز 95

3 فوریه 2016 - 16:10 dsfr.ir/je3nk

برنامه حرکت و قیمت بلیت قطارهای مسافری رجا برای نوروز 95
لاله خواجویی
پدر و دختری در حال رفتن به سوی قطار

برنامه حرکت و قیمت بلیت قطارهای مسافری رجا برای نوروز 95 را ببینید.

با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز با برنامه ریزی مناسب و استفاده از پیش فروش بلیت وسایل نقلیه عمومی می توان هزینه هایی که برای مسافرت وجود دارد را مدیریت کرد. لذا اطلاع از برنامه حرکت و قیمت بلیت وسایل نقلیه یکی از حقوق شهروندان است.

به گزارش تین نیوز، بسیاری از افراد تنها به دلیل هزینه های بالای سفر از مسافرت منصرف می شوند این در حالی است که با یک برنامه ریزی خوب می توان کاهش هزینه های سفر را همراه داشت اما برای این منظور داشتن اطلاعات کافی از قیمت و زمان حرکت وسایل نقلیه یکی از ضرورت های مهم است.

در این راستا با توجه به اینکه پيش فروش حضوری بليت قطارهای مسافری رجا برای نوروز سال 95، حد فاصل 25 اسفند 94 تا 15 فروردين 95 از ساعت 7 صبح روز سه شنبه 6 بهمن ماه 94 به طور يكپارچه و يكسان در سراسر كشور آغاز شده است، برنامه حرکت و قیمت بلیت قطارهای مسافری رجا در ایام نوروز به استحضار می رسد.

برای مشاهده برنامه حرکت و قیمت بلیت قطارهای مسافری رجا برای نوروز 95 اینجا کلید کنید.

گفتنی است كل ظرفيت ايجاد شده برای جا به جايی مسافر در نوروز 95 توسط قطارهای رجا يک ميليون و 395 هزار و 400 نفر مسافر است.

همچنین شایان ذکر است متقاضيان به هنگام خريد بليت قطارهای مسافری برای ثبت كد ملی و تاريخ تولد افراد در داخل برگه های بليت باید كارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1