28 سپتامبر 2023 - 15:08

خانه ایرانی کاشان جزء 25 اقامتگاه برتر خاورمیانه قرار گرفت

2 فوریه 2016 - 15:50 dsfr.ir/2a6mu

خانه ایرانی کاشان جزء 25 اقامتگاه برتر خاورمیانه قرار گرفت
آرمان سفر
خانه ایرانی کاشان

هتل سرای عامری ها، خانه ایرانی و خانه منوچهری به عنوان 3 برند برگزیده گردشگران برای اقامت در ایران در وب سایت تریپ ادوایزر انتخاب شدند.

"رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان"

به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان، محسن جاوری با اشاره به این که “2016 Travelers Choice awards” بالاترین جایزه افتخاری پایگاه معتبر تریپ ادوایزر است، گفت: این جایزه به عنوان “بهترین انتخاب گردشگران” شناخته می شود که هتل سرای عامری ها، خانه ایرانی و خانه منوچهری 3 هتل سنتی کاشان در میان برگزیدگان جهانی این جایزه قرار گرفته است.

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان کاشان با بیان این که امسال مراکز اقامتی در ایران توانسته اند جایگاه خوبی در رده بندی این پایگاه اینترنتی داشته باشند، تاکید کرد: این 3 هتل سنتی با ارائه خدمات گسترده و با کیفیت بالا به گردشگران توانسته اند رضایت عالی آنان را جلب کند و در حال حاضر به عنوان اولین توصیه تریپ ادوایزر به عنوان اقامتگاه های عالی کاشان مطرح  شوند.

وی ادامه داد: پایگاه “تریپ ادوایزر” در میان سایت های مطرح در صنعت گردشگری بسیار شناخته شده است و بسیاری از گردشگران برای دریافت اطلاعات سفرهای خود به این سایت مراجعه می کنند و به توصیه های این سایت عمل می کنند.

جاوری با بیان این که امروز آن چیزی که درجه کیفیت هتل ها و اقامتگاه ها را تعیین  می کند حس و تجربه گردشگر و مهمان است، اضافه کرد: معرفی “بهترین بهترین ها” در ارائه خدمات، کیفیت، رضایت مداری  اهداف اصلی این  وب سایت گردشگری است که با بررسی بین هتل ها، مراکز اقامتی، جاذبه های گردشگری و برند ها و محصولات مرتبط در صنعت گردشگری اتفاق می افتد.

شهرستان کاشان با دارا بودن 23 مرکز اقامتی و ظرفیت بیش از 200 تخت است که از این تعداد 9 خانه تاریخی با همکاری بخش خصوصی به هتل سرای سنتی تغییر کاربری داده شده است.

1