30 می 2020 - 07:11

دور اول مزایده 7 بنای تاریخی کشور برگزار شد

31 ژانویه 2016 - 16:20 dsfr.ir/xa8ky

دور اول مزایده 7 بنای تاریخی کشور برگزار شد
hamhameh.blogsky.com
موزه حمام قلعه همدان

مزایده واگذاری 7 بنای تاریخی کشور به بهره برداران بخش خصوصی با بازگشایی پاکت های (الف) و (ب) مربوط به متقاضیان برگزار شد و از این جمع، متقاضیان بهره برداری 6 بنا به دور نهایی مزایده راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی (صابتا)؛ در مرحله اول مزایده 7 بنای تاریخی کشور برای واگذاری به بخش خصوصی، متقاضیان 6 بنا به دور بعد مزایده راه یافتند و مزایده یک بنا نیز به دلیل نقص مدارک متقاضی متوقف شد.

این مزایده به صورت دو مرحله ای انجام می گیرد و دور نهایی آن روز چهارشنبه، پنجم اسفندماه برگزار می شود.

در دور اول این مزایده که ظهر روز یکشنبه 11 بهمن ماه در حضور مدیرعامل، معاونین و یک نفر از اعضای هیات مدیره صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی، نماینده سازمان بازرسی کشور و ذی حساب سازمان میراث فرهنگی و در محل این صندوق برگزار شد، ارزیابی های اولیه از توانایی های مالی و فنی متقاضیان بررسی شد.

بر این اساس با معرفی متقاضیان بهره برداری و سرمایه گذاری در مجموعه هایی چون خانه طاهریان سمنان، حمام قلعه همدان، کاروانسرای پیام آذربایجان شرقی، خانه صادقی اردبیل، گراند هتل قزوین و مجموعه چرخاب اردکان مقرر شد مرحله دوم مزایده این بناها در روز 5 اسفندماه برگزار شود.

همچنین، مزایده بنای حمام خان کردستان به دلیل مشکل نقص مدارک متقاضی در این مرحله متوقف شد تا در آینده تجدید شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 10 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1