صبح امروز 11 بهمن ماه؛

نمایشگاه عیدانه صنایع دستی آغاز به کار کرد

31 ژانویه 2016 - 15:50 dsfr.ir/1y8zd

نمایشگاه عیدانه صنایع دستی آغاز به کار کرد
میراث آریا
افتتاح نمایشگاه عیدانه ویژه خرید نوروزی

نمایشگاه عیدانه صنایع دستی امروز یکشنبه 11 بهمن ماه در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ نمایشگاه عیدانه ویژه خرید نوروزی وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی است.

در افتتاحیه این نمایشگاه پویا محمودیان مدیرکل صادرات صنایع دستی سازمان در این رابطه گفت: در این نمایشگاه آثار هنرمندان سه استان تهران، اصفهان و آذربایجان با کیفیت، قیمت مناسب و قابلیت سفارش پذیری به هر تعدادی که ارگان ها بخواهند عرضه می شود.

وی افزود: این نمایشگاه برای اولین بار است که با نظارت سازمان میراث فرهنگی و با هدف حمایت از صنعتگران داخلی برگزار می شود. اما امیدواریم نهادها، سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی بزرگ از نمایشگاه صنایع دستی عیدانه استقبال کنند تا هم از هنرمندان صنعتگر حمایت شود و هم محصولات خوب و با کیفیت صنایع دستی در شب عید وارد خانه های ایرانی شود.

وی در ادامه بیان کرد: بسیاری از ارگان ها از جمله دو بانک اعلام بازدید از نمایشگاه را داشته اند.

مدیرکل صادرات صنایع دستی سازمان همچنین با اشاره برکوتاه بودن مدت نمایشگاه گفت: این نمایشگاه از امروز تا 14 بهمن ماه دایر است و اگر استقبال خوبی از آن شود، مدت آن را تمدید می کنیم.

محمودیان درباره قیمت کالاهای ارائه شده در نمایشگاه عیدانه بیان کرد: قیمت هایی که در این نمایشگاه دیده می شود را نمی توانید هیچ جای دیگر ببینید و اگر قیمت های این نمایشگاه را با جاهای دیگر مقایسه کنید، متوجه تفاوت آن خواهید شد. حتی سازمان هایی که می خواهند سفارش دهند، جدا از اینکه قیمت های سفارشات به صورت عمده حساب می شود، شامل تخفیف نیز می شود.

وی درباره فرهنگ سازی برای استفاده از صنایع دستی و خرید ارگان های دولتی و خصوصی بیان کرد: بر اساس بخشنامه ای که از سوی دولت به سازمان های دولتی ارسال شده است، سازمان های دولتی باید برای هدایا و عیدانه صنایع دستی بخرند، اما متاسفانه این بخشنامه هیچ گاه عملیاتی نشده است.

محمودیان در پایان گفت: می خواهیم نمایشگاه عیدانه را هر سال هم زمان با نزدیک شدن به عید نوروز برگزار کنیم.

گفتنی است، نمایشگاه عیدانه صنایع دستی از امروز 11 بهمن ماه تا روز چهارشنبه 14 بهمن ماه از ساعت 9 صبح تا 16 در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دایر است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1