10 ژوئن 2024 - 08:46
رییس سازمان میراث فرهنگی در جریان بازدید از نمایشگاه صنایع دستی تاکید کرد:

کیفیت محصولات ارایه شده در نمایشگاه 25ام بهتر از گذشته است

10 ژوئن 2015 - 13:30 dsfr.ir/q2uv8

کیفیت محصولات ارایه شده در نمایشگاه 25ام بهتر از گذشته است
بیست و پنجمین نمایشگاه صنایع دستی تهران - عکس از میثم رودکی

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کیفیت محصولات ارایه شده در بیست و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران را مطلوب تر از سال گذشته ارزیابی کرد.

مسعود سلطانی پس از بازدید از بیست و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران درباره حضور صنعتگران در نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران گفت: صنعتگران امسال از سال های گذشته بهتر حضور یافته اند و کیفیت محصولات آنها از سال های گذشته بهتر بود که این موضوع می تواند آینده خوبی را برای اقتصاد کشور ما به ارمغان بیاورد.

وی با اشاره به حضور کشورهای مختلف در این دوره از برگزاری نمایشگاه اظهار کرد: حضور برخی کشورها و سران آنها در این نمایشگاه باعث افتخار است و برای آنها آرزوی موفقیت می کنم و از سران کشورها می خواهم که از تمامی قسمت ها دیدار کنند.

سلطانی فر با اشاره به حضور خانم عایشه خلفان وزیر صنایع دستی کشور عمان در نمایشگاه امسال افزود: روابط ما با کشور عمان روابط خوبی است و در دیداری که ریاست محترم جمهوری کشورمان از کشور عمان داشتند قرار شد سند همکاری بخش میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری تنظیم شود تا این موضوع مبنای تعاملات بین دو کشور شود. توسعه روابط با عمان یکی از مهمترین سیاست های ما با خلیج فارس است و این موضوع باعث روابط هرچه بهتر بین دو کشور خواهد شد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.
1