رفع تحریم ها فضای مناسبی برای توسعه گردشگری است

26 ژانویه 2016 - 13:40 dsfr.ir/uk9bc

رفع تحریم ها فضای مناسبی برای توسعه گردشگری است
داوود بهگام
گردشگران خارجی در حال ورود به ایران

مدیرکل امور استان های سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: رفع تحریم ها فضای مناسبی برای توسعه گردشگری فراهم آورده است.

«سید محسن دلبری» در مراسم معارفه سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، با اشاره به موفقیت اخیر دولت و نظام در به سرانجام رساندن برجام اظهار کرد: رفع تحریم ها فضای بسیار مناسبی را برای میراث فرهنگی و توسعه گردشگری فراهم کرده است.

وی افزود: خوشبختانه در بدنه دولت نگاه ویژه ای به مساله گردشگری می شود و اکثر قریب به اتفاق استانداران سراسر کشور گردشگری را محور و اولویت اول خود برای توسعه لحاظ کرده اند.

«دلبری» نقش آفرینی فعال در بحث اشتغال، فرهنگ و اقتصاد را شاخصه های اصلی توجه به میراث فرهنگی عنوان کرد و گفت: فرصت مناسبی است که با استفاده از فضای عمومی کشور اهداف عالیه سازمان در استان ها دنبال شود و جایگاه ادارات کل بیش از پیش تثبیت شود.

وی در ادامه پیرامون وضعیت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، گفت: در دو سال گذشته خوشبختانه اتفاقات خوبی در استان شکل گرفت و سازمان نیز در این راه کمک ها و حمایت های زیادی انجام داد.

«دلبری» با اشاره به تصمیم سازمان برای جابجایی در مدیریت میراث فرهنگی استان گفت: در تصمیم گیری ها نظر سازمان بر هر نظری ارجحیت دارد و مدیریت ارشد سازمان میراث فرهنگی در این مقطع به این جمع بندی رسیده که تغییری در مدیریت استان کرمانشاه شکل بگیرد.

وی افزود: با توجه به ظرفیت های گسترده میراث فرهنگی استان کرمانشاه، انتظارات از این دستگاه بسیار بالاست که نیازمند یک تلاش دو چندان است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1