25 سپتامبر 2023 - 17:02

مخالفت جدی رئیس فراکسیون گردشگری با آزادسازی نرخ گذاری هتل ها

25 ژانویه 2016 - 13:30 dsfr.ir/k12a6

مخالفت جدی رئیس فراکسیون گردشگری با آزادسازی نرخ گذاری هتل ها
aladdintourskw.com
مخالفت فراکسیون گردشگری با آزادسازی نرخ گذاری هتل ها

در هیچ جای دنیا نرخگذاری مراکر اقامتی و هتل ها بدون ضابطه و به صورت آزاد صورت نمی گیرد.

"رئیس فراکسیون گردشگری"

جواد هروی نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با میراث آریا گفت: قیمت گذاری هتل ها و مراکر اقامتی یکی از مهم ترین چالش های این حوزه در چند سال اخیر بوده است که مضرات این نابسامانی گریبان مردم و گردشگران را گرفته است.

رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی با اعلام مخالفت جدی خود با آزادسازی نرخ گذاری هتل ها و مراکز اقامتی، تصریح کرد: در هیچ جای دنیا نرخ گذاری مراکر اقامتی و هتل ها بدون ضابطه و به صورت آزاد صورت نمی گیرد، همه فعالان این حوزه باید به قانون التزام داشته باشند و دستگاه های مسئول این حوزه باید نظارت و حضور جدی داشته باشند.

وی ادامه داد: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان متولی حوزه گردشگری باید در بخش نظارت حضور جدی داشته باشد.

هروی اضافه کرد: متاسفانه در سال های گذشته به دلیل نابسامانی نرخ گذاری، نوسان قیمت در ایام مختلف سال، مردم و گردشگران را با مشکلات بسیاری مواجه می کرد، اجرای قانون به صورت کامل و جامع در این رابطه بسیاری از مسائل را برطرف می کند.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی از افراد فرصت طلب از این شرایط نوسان قیمت، به نفع خود سوء استفاده می کردند و در این میان مردم و گردشگران دچار ضرر و زیان می شدند که با اجرای قانون و نرخگذاری توسط دستگاه متولی به نظر می رسد دیگر شاهد چنین نابسامانی هایی نخواهیم بود.

1