تجربه گردشگری در کرمان بی نظیر است

26 ژانویه 2016 - 09:20 dsfr.ir/l7326

تجربه گردشگری در کرمان بی نظیر است
امید شکاری
کویر شهداد کرمان

اگر بخواهم کرمان را در یک جمله برای گردشگران فرانسه توصیف کنم به آن ها می گویم که گردشگری در کرمان بی نظیر است.

"مسئول تورهای آسیایی و خاورمیانه کمپانی نومید اونچر فرانسه"

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان، عیسی اسمتی در نشست با رئیس و برخی از اعضای کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان، افزود: هدف از سفر به کرمان بازدید از جاذبه های این استان به ویژه دشت لوت و کلوت های شهداد برای اعزام گردشگر به این منطقه است.

وی بیان کرد: استان کرمان در زمینه گردشگری بسیار غنی است و کویر و کلوت های شهداد نسبت به کویرهای سایر نقاط دنیا استثنایی و جذاب است. وی با اشاره به بازدیدهای خود از شهرهای اصفهان و شیراز گفت: این شهرها بیشتر اماکن تاریخی دارند در حالی که میراث طبیعی کرمان بهترین فضاهای توریستی را دارد.

اسمتی تاکید کرد: امکان پذیر بودن پشتیبانی شرکت های بیمه ای از گردشگران و فراهم آوردن پروازهای مستقیم به کرمان در توسعه گردشگری این استان بسیار تاثیرگذار است. کمپانی اونچر به استان کرمان بسیار اهمیت می دهد و این مهم از آنجا مشهود است که به کرمان سفر کردم تا جاذبه های گردشگری این استان را شناسایی و به گردشگران معرفی کنم.

وی با بیان اینکه از این پس کرمان در اولویت گردشگری کمپانی اونچر قرار خواهد داشت، تصریح کرد: این استان منحصر به فرد و جذاب است و زیبایی های خاص خود را دارد به گونه ای که اگر کسی به کرمان سفر نکند مانند این است که به ایران سفر نکرده است. برای حضور بیشتر گردشگران باید همه امکانات مورد نیاز آن ها فراهم و در دسترس باشد تا توریست فکر کند در منزل خود حضور دارد، کمپ ها باید برای پذیرایی از گردشگران آماده باشند ضمن اینکه حضور راهنمایان گردشگری متخصص، راننده و آشپز نیز بسیار مهم است.

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق کرمان در این نشست با اشاره به اینکه توسعه گردشگری یکی از اولویت های دولت کنونی ایران است، گفت: محور توسعه کرمان بر مبنای گردشگری قرار گرفته و این مهم به دلیل جاذبه های فراوان این استان است. کشور ما در سال گذشته 12 درصد رشد حضور گردشگر را تجربه کرده است که این میزان سه برابر میانگین جهانی است.

مهدی سیاوشی با اشاره به آمادگی اتاق کرمان برای همکاری با کمپانی اونچر تصریح کرد: همه امکانات مورد نیاز گردشگران را فراهم می کنیم تا سهم قابل توجه ای از گردشگران این کمپانی را به کرمان اختصاص دهیم.

کمپانی نومید اونچر با بیش از 40 سال قدمت در زمینه گردشگری تفاهنامه ای را با آژانس هواپیمایی جنوب شرق کرمان به امضاء رساند که بر اساس آن گردشگران و مشتریان این کمپانی در کنار سایر استان های کشور به استان کرمان نیز سفر خواهند داشت.

مسئول تورهای آسیایی و خاورمیانه کمپانی نومید اونچر فرانسه به منظور بازدید از جاذبه های گردشگری کرمان و عقد تفاهمنامه با آژانس جنوبشرق برای تبادل گردشگر به این استان سفر کرده است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
8 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1