حضور هدفمند و فعال ایران در نمایشگاه گردشگری فیتور 2016

23 ژانویه 2016 - 11:30 dsfr.ir/ut1x1

مراسم شب ایرانی در هتل اینترکانتینانتال مادرید با حضور دست اندرکاران صنعت گردشگری ایران و اسپانیا

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به عنوان نماینده کشورمان در سی و ششمین نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور که از 30 دی ماه 1394 به مدت 5 روز در پایتخت اسپانیا برگزار می شود، شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرنی جمهوری اسلامی ایران؛ در این دوره از نمایشگاه فیتور که غرفه ایران در فضایی بیش از 300 متر مربع بر پا می شود، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برای دوازدهمین دوره، به عنوان مجری و نماینده کشورمان حضور دارد.

برگزاری آیین شب ایرانی با حضور تورگردانان اسپانیایی، خطوط هواپیمایی و هتل ها، نمایندگان و مدعوین وزارت گردشگری این کشور و همچنین اجرای موسیقی سنتی، برپایی کارگاه تولید صنایع دستی ایرانی و معرفی و ارائه بسته های سرمایه گذاری از جمله برنامه هایی است که با هدف شناساندن فرهنگ، هنر و جلوه های بی بدیل گردشگری کشورمان به بازدید کنندگان بین المللی در این نمایشگاه اجرا می شود.

ملاقات نزدیک با بازدید کنندگان و رسانه های اسپانیایی، آشنایی با تور اپراتورها و فعالان گردشگری دیگر کشورهای شرکت کننده در این دوره از نمایشگاه و برندسازی از دیگر برنامه های ایران است که در نمایشگاه فیتور 2016 اجرا می شود.

سی و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور اسپانیا به مدت 5 روز و از 20 تا 24 ژانویه 2016 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مادرید دایر می باشد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 15 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1