نمایش ظرفیت های توریسم ایران در نمایشگاه بین المللی گردشگردی اسپانیا

21 ژانویه 2016 - 17:20 dsfr.ir/g36d9

نمایش ظرفیت های توریسم ایران در نمایشگاه بین المللی گردشگردی اسپانیا
irandoostan.com
نمایی از غرفه ایران در نمایشگاه فیتور اسپانیا

بخشی از ظرفیت های گردشگری و صنایع دستی ایران روز چهارشنبه در سی و ششمین نمایشگاه بین المللی گردشگری اسپانیا موسوم به «فیتور» در مادرید به نمایش گذاشته شد.

به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه که با حضور «لتیسیا» ملکه اسپانیا و شماری از مقام های گردشگری کشورهای شرکت کننده گشایش یافت، 165 کشور جهان جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری خود را به متخصصان و شرکت های فعال در این بخش عرضه کردند.

بر اساس آمار اعلام شده، 9 هزار و 500 شرکت شرکت تخصصی گردشگری به نمایندگی از 165 کشور و مناطق مختلف جهان و اسپانیا در این نمایشگاه پنج روزه حضور دارند. شرکت های ایرانی نیز از جمله شرکت کنندگان در این نمایشگاه هستند که بخشی از ظرفیت ها، امکانات و جاذبه های گردشگری و هنری کشور را به نمایش گذاشتند.

افزون بر آن، نمایندگان راهنمایان تور ایران و سازمان بین المللی گردشگری، کانون جهانگردی به عنوان مجری غرفه ایران نیز در این نمایشگاه حضور دارند و اجرای موسیقی با گروه «ماهان» از تالار وحدت، خطاطی هنرمند ایرانی و برگزاری شب ایرانی در هتل «اینترکانتیننتال» مادرید گوشه دیگری از برنامه های غرفه ایران هستند.

«محمدحسن فدایی فرد» سفیر جمهوری اسلامی ایران در مادرید و «علیرضا اسماعیلی» رایزن فرهنگی سفارت با حضور در این نمایشگاه، غرفه ایران را بازگشایی کردند.

ارایه پوستر، کتابچه و نرم افزارهای چندرسانه ای حاوی اطلاعات گردشگری و جاذبه های تاریخی، طبیعی و دیدنی ایران و معرفی صنایع دستی، از جمله برنامه های غرفه ایران در نمایشگاه فیتور است. همچنین تصاویری از آثار تخت جمشید، هنر قلمکاری و جاذبه های طبیعی ایران به نمایش گذاشته شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 13 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1