ابراز تمایل هلندی ها برای سفر به ایران

19 ژانویه 2016 - 11:30 dsfr.ir/nn23s

ابراز تمایل هلندی ها برای سفر به ایران
سینا آریوبرزن
گردشگران هلندی در یاسوج

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران می گوید: نگاه هلندی ها به ایران بسیار مثبت و با علاقه است.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران که در نمایشگاه بین المللی گردشگری هلند شرکت کرده بود، گفت: «هلند بازار مثبت و خوبی برای ایران به شمار می آید. نگاه هلندی ها به ایران بسیار مثبت و با علاقه است. در طول برگزاری این نمایشگاه، بازدیدکنندگان غرفه ایران برای سفر به کشورمان ابراز تمایل می کردند.»

محمدحسن کرمانی در گفت و گو با «ایسنا»، درباره اهمیت این نمایشگاه تصریح کرد: «کشورهایی مثل ترکیه و آمریکا در این نمایشگاه که شاید به نظر مسوولان ایران بی اهمیت باشد، کاملا هدفمند و با برنامه ریزی شرکت کرده اند؛ این موضوع را از غرفه آرایی هایشان می توان متوجه شد. لازم است ایران هم برای نمایشگاه هایی که ظرفیت بالایی در جذب گردشگر دارند، از حالت ایدئولوژی خارج شود و با برنامه و هدفمند حضور داشته باشد.»

وی تاکید کرد: «آژانس های ایرانی شرکت کننده در این نمایشگاه، در مرحله بعد در نمایشگاه های گردشگری برلین و پاریس به طور مستقل و بدون کمک دولت حضور خواهند داشت.»

نمایشگاه بین المللی گردشگری هلند هر سال به مدت 6 روز از 12 تا 17 ژانویه (22 تا 27 دی ماه) در شهر اوتریخت برگزار می شود و امسال انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران با 7 آژانس در این نمایشگاه حضور داشت تا نظر فرهیختگان و ثروتمندان هلند را به سوی ایران جلب کند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1