همایش تحلیل گردشگری ایران در دوران پساتحریم

19 ژانویه 2016 - 10:30 dsfr.ir/pt9va

همایش تحلیل گردشگری ایران در دوران پساتحریم
www.tourismpeace.ir
همایش تحلیل گردشگری ایران در دوران پساتحریم

دبیر همایش ملی تحلیل گردشگری ایران در دوران پساتحریم از تمدید مهلت ارسال مقالات به همایش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (ISTTA)، رئیس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران در ارتباط با برگزاری همایش ملی گردشگری ایران در دوران پساتحریم گفت: روند اجرایی و سازوکارهای برگزاری همایش با توجه برنامه ریزی ها و پیش بینی های انجام شده به خوبی پیش می رود. طبق پیش بینی های به عمل آمده، همایش 26 بهمن ماه سال جاری در سازمان میراث فرهنگی برگزار خواهد شد. تاکنون 73 مقاله به دبیرخانه همایش ملی گردشگری ایران در دوران پساتحریم ارسال شده است. بیش ترین مقالات ارسالی در حوزه دیپلماسی گردشگری، سیاست گذاری گردشگری، گردشگری سلامت، ماهیت شناسی تحریم و اثرات آن بر فعالیت های گردشگری ایران هستند.

دبیرخانه همایش، مقالات کاربردی اساتید، دانشجویان و پژوهشگران را به خصوص در حوزه دیپلماسی گردشگری، سرمایه گذاری و توسعه صادرات خدمات گردشگری، سیاست گذاری گردشگری و چشم انداز گردشگری در دوران پساتحریم پذیرش خواهد کرد.

لغو تحریم ها بخصوص برای حوزه گردشگری می تواند فضای رونق، اشتغال و کسب درآمد را در کشور بهبود بخشد. نخستین گام برای رسیدن به این هدف بزرگ بدون تردید بازاریابی علمی، سنجش راهکارهای مبتنی بر تجربه در کنار مدیرانی کارآزموده و باانگیزه است. به طور کلی اگر برنامه راهبردی مناسبی در حوزه گردشگری وجود داشته باشد، این حوزه می تواند اقتصاد ایران را متحول نماید.

دبیر همایش در ادامه با ارائه جزئیاتی از  نحوه برگزاری همایش گفت: پنل های مختلفی از جمله چالش های سیاستگذاری حوزه گردشگری کشور، جایگاه دیپلماسی عمومی در گردشگری، ماهیت شناسی تحریم و اثرات آن بر گردشگری و ... در صبح و بعدازظهر روز همایش برگزار خواهد شد.

مقالات منتخب در قالب کتاب و مجموعه مقالات همایش منتشر خواهد شد و به نویسندگان مقالات پذیرفته شده گواهی اعطا می شود.

همچنین مهلت ارسال اصل مقالات تا 15 بهمن ماه سال جاری است و اساتید، دانشجویان، پژوهشگران علاقه مند به حوزه گردشگری می توانند برای شرکت در همایش و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.tourismpeace.ir و www.istta.ir مراجعه کنند یا با شماره تلفن های 66491136 و 66491222 تماس بگیرند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1