فرا رسیدن روزهای آفتابی در آسمان گردشگری ایران

16 ژانویه 2016 - 14:40 dsfr.ir/zw51j

فرا رسیدن روزهای آفتابی در آسمان گردشگری ایران
soudschool.ir
بازسازی حمل ونقل هوایی ایران

خرید هواپیماهای جدید و نوسازی صنعت حمل و نقل روزهای آفتابی را برای گردشگری ایران رقم خواهد زد.

حمل و نقل یکی از اضلاع اصلی صنعت گردشگری است. در ایران طی سال ها حمل و نقل جاده ای و ریلی به مرور خود را با تحولات رخ داده در این صنعت هماهنگ کرده و توانسته اند به کیفیت قابل قبولی دست یابند؛ با این حال صنعت حمل و نقل هوایی دهه ها به واسطه تحریم نتوانسته بود خود را با استانداردهای قابل قبول هماهنگ کرده و برای بسیاری سفر هوایی با یک گردشگری ماجراجویانه به ویژه در برخی مسیرهای داخلی برابری می کرد.

حال به نظر می رسد با دیپلماسی در پیش گرفته شده توسط دولت یازدهم و خروج از سرمای تحریم ها، خرید هواپیماهای جدید و نوسازی صنعت حمل و نقل و به همراه آن روزهای آفتابی را برای صنعت گردشگری را شاهد خواهیم بود.

صادرات، فروش، اجاره یا انتقال هواپیمای مسافربری تجاری انحصارا با کاربری غیرنظامی، صادرات، فروش، اجاره یا انتقال قطعات یدکی و قطعات عمده برای هوایپمای مسافربری تجاری به ایران، ارائه خدمات تبعی، از جمله ضمانت، نگهداری، و خدمات تعمیر و بازبینی های ایمنی برای کلیه موارد مذکور، مشروط به اینکه قطعات و خدمات مجوز داده شده انحصارا برای هوانوردی تجاری مسافری مورد استفاده قرار گیرند؛ از جمله مواردی هستند که تغییراتی اساسی را در صنعت حمل و نقل هوایی ایران رقم خواهند زد.

اجرایی شدن این مفاد می توانند ایران را به آسمانی امن برای مسافرانی که قصد دارند با سرعت بیشتر خود را به مقاصد برسانند و یا نظاره گر این سرزمین از آسمان باشند، تبدیل کند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1