وزیر فرهنگ غنا خواستار گسترش روابط فرهنگی و گردشگری با ایران شد

9 ژانویه 2016 - 18:00 dsfr.ir/768eq

وزیر فرهنگ غنا خواستار گسترش روابط فرهنگی و گردشگری با ایران شد
wikimedia.org
پرچم کشور غنا

وزیر فرهنگ، هنر و گردشگری غنا در دیدار سفیر و رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی، خواستار توسعه و گسترش روابط فرهنگی و هنری، به ویژه صنعت گردشگری با ایران شد.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، سلیمانی سفیر و محمدحسن ایپکچی رایزن فرهنگی ایران در غنا با خانم لیزابت افو سو آد جاره، وزیر گردشگری، فرهنگ و هنر غنا در آکرام پایتخت این کشور دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار، خانم لیزابت افو سو آد جاره که از سال 2013 در کابینه دولت غنا این سمت را دارد، آینده مناسبات فرهنگی، گردشگری و هنری بین ایران و غنا را رو به توسعه عنوان کرد.

وی آمادگی وزارت گردشگری، فرهنگ و هنر غنا را در مسیر توسعه روابط فرهنگی دو کشور اعلام کرد.

به گزارش سازمان فرهنگ و ارتیاطات اسلامی، رایزن فرهنگی ایران نیز در این دیدار با بیان اهمیت و جایگاه فرهنگ ارزشمند این کشور به ویژه در زمینه دموکراسی و زندگی مسالمت آمیز مردم در کنار یکدیگر، ابراز امیدواری کرد تا با توجه به درک و فهم مشترک فرهنگی فی مابین دو کشور بتوان بیش از پیش برای توسعه روابط فرهنگی تلاش کرد.

سلیمانی سفیر جمهوری اسلامی نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از فضای رو به رشد روابط فرهنگی میان دو کشور و علاقه مندی ایران در توسعه مناسبات و روابط فرهنگی به معرفی رایزن فرهنگی جدید کشورمان در غنا پرداخت و ابراز امیدواری کرد تا روند رو به رشد روابط فرهنگی دو کشور را شاهد باشیم.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 6 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1