دبیر علمی همایش بین المللی برند گردشگری ایران:

برند گردشگری، تضمین کننده آینده اقتصاد ایران است

3 ژانویه 2016 - 15:10 dsfr.ir/816ja

 برند گردشگری، تضمین کننده آینده اقتصاد ایران است
میثم رودکی
جعفر جعفری دبیر علمی همایش برند گردشگری

پایان همایش برند گردشگری، آغازی بر فرآیند تعریف برند گردشگری ایران و تضمین کننده آینده اقتصاد ایران است.

"جعفر جعفری"

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ جعفر جعفری دبیر علمی همایش بین المللی برند گردشگری افزود: این همایش از دو بخش برون مرزی و درون مرزی تشکیل شده است که در بخش درون مرزی برندهای تهران و اصفهان جهت برگزاری این همایش فعالیت نموده و بخش برون مرزی در تهران و خارج از کشور جهت هماهنگی با فرهیختگان گردشگری جهان فعالیت خود را به سرانجام می رساند، امروز مفتخریم که میزبان فرهیختگان گردشگری از 12 کشور جهان باشیم.

دبیر علمی همایش برند گردشگری در ادامه سخنانش به پیچیده شدن رقابت در گردشگری اشاره کرد و افزود: برندسازی به معنای تعریف هویت و گویا شدن یک مقصد برای گردشگران است. امروزه با توسعه گردشگری ملاحظه می کنید که رقابت روز به روز پیچیده تر می شود، لذا در برندسازی به دنبال تعریف هویت جدید از مقاصد گردشگری برای فهم بهتر گردشگران از مقاصد گردشگری هستیم.

وی در ادامه به کارگاه های تخصصی همایش اشاره ای نیز داشت و اظهار کرد: در کارگاه های تخصصی همایش سخنرانان داخلی و خارجی از کشورهای آلمان، اسپانیا، ایران، ژاپن، چین، عمان، کرواسی حضور خواهند داشت که درباره زیرساخت های گردشگری و لزوم سمبل سازی جهت رسیدن به تعریف مشخص از برند ملی گردشگری ایران سخنرانی خواهند کرد.

وی تصریح کرد: پایان این همایش آغازی بر فرآیند تعریف برند گردشگری ایران است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
13 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1