اصفهان میزبان همایش بین المللی برند گردشگری

3 ژانویه 2016 - 11:30 dsfr.ir/vq0co

اصفهان میزبان همایش بین المللی برند گردشگری
tbrand.ir
پوستر همایش بین المللی برند گردشگری

همایش بین المللی برند گردشگری از امروز یکشنبه 13 دی ماه به مدت دو روز در اصفهان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان؛ مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب افزود: در 6 ماه اخیر اصفهان شاهد رخدادهای بزرگ بین المللی بود که از آن جمله می توان به انتخاب این شهر به عنوان شهر جهانی صنایع دستی و سپس شهر خلاق اشاره کرد.

فریدون الله یاری به جایگاه اصفهان در صنعت گردشگری کشور اشاره کرد و افزود: امروز همگان اصفهان را به عنوان پیشانی گردشگری کشور می شناسند لذا با هماهنگی سازمان میراث فرهنگی کشور، این همایش با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور و شخصیت های برجسته اداری و علمی کشور در اصفهان برگزار می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان در ادامه سخنانش به ثبت این همایش بین المللی در تقویم رسمی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) اشاره کرد و افزود: این همایش با حضور میهمانانی از کشورهای آلمان، آمریکا، اتریش، اسپانیا، انگلستان، ایتالیا، پرتقال، چین و بلژیک، برگزار می شود.

وی تصریح کرد هدف از برگزاری این همایش تبیین راهکارها و شاخص های طرح برند ملی گردشگری است.

شایان ذکر است؛ همایش بین المللی برند گردشگری با همکاری سازمان میراث فرهنگی کشور، اداره کل میراث فرهنگی استان، شهرداری اصفهان و فعالان عرصه گردشگری در بخش خصوصی از امروز به مدت 2 روز (13 و 14 دی ماه) با حضور مسئولین عالی رتبه اداری کشوری و استانی و همچنین فرهیختگان و فعالان صنعت گردشگری در اصفهان برگزار می شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 13 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1