تاکسی گردشگری در یزد افتتاح شد

1 ژانویه 2016 - 15:50 dsfr.ir/w62z3

تاکسی گردشگری در یزد افتتاح شد
picofile.com
راه اندازی تاکسی گردشگری در یزد

"تاکسی گردشگری" در استان یزد با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، "مسعود سلطانی فر" معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور و هیئت همراه در سفر به استان یزد، طرح "تاکسی گردشگری" را در این استان افتتاح کردند.

"محمدمهدی شرافت" مدیرکل میراث فرهنگی یزد در این خصوص گفت: اکنون 18 تاکسی که با داشتن عبارت YTT روی بدنه  شان مشخص می شوند و رانندگانی دارند که به زبان انگلیسی مسلط هستند، کار خود را در سطح شهر آغاز کرده اند.

وی افزود: این طرح با همکاری میراث فرهنگی و تاکسیرانی به مرحله اجرا در آمد و خدمات گشت شهری، بازدید از اماکن تفریحی و تاریخی و گشت ‎های درون و برون شهری از برنامه های اجرایی این طرح است.

شرافت اظهار کرد: این تاکسی ها را بین مراکز گردشگری از جمله هتل ها و مراکز توزیع می کنیم تا به آن ها جایگاه داده و خدمات مطلوبی را به گردشگران خارجی ارائه کنند.

این مقام مسئول، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری را دیگر مکان‎‎ های استفاده کننده از این تاکسی‎‎ های گردشگری دانست و افزود: دفاتر می توانند در راستای برگزاری تورهای گردشگری خارجی، از این تاکسی ها استفاده کنند.

گفتنی است؛ کلاس های بلد محلی و زبان انگلیسی از جمله دوره های آموزشی هستند که برای رانندگان این تاکسی ها در نظر گرفته شده است و اولویت اعطای مجوز با راهنمایان گردشگری می باشد که به دو زبان مسلط هستند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 7 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1