اولویت های حج تمتع 95 اعلام شد

27 دسامبر 2015 - 13:00 dsfr.ir/f65eo

اولویت های حج تمتع 95 اعلام شد
خبرآنلاین
نمایی هوایی از خانه کعبه

سازمان حج و زیارت اولویت های جدید حج واجب را برای ثبت نام در کاروان اعلام کرد.

بر اساس اعلام سازمان حج و زیارت، تمام دارندگان قبض ودیعه گذاری علی الحساب حج تمتع تا 20 خرداد 1385، می توانند از روز 23، 24 و 25 بهمن ماه بر حسب استان محل سکونت برای ثبت نام به کاروان ها مراجعه کنند.

اطلاعات کاروان های حج سال 1395 به همراه اسامی مدیران کاروان، در استان ها، روزهای 20 و 21 بهمن ماه از طریق روزنامه های کثیرالانتشار محلی به چاپ خواهد رسید.

واجدان شرایط تشرف به حج تمتع امسال می توانند، علاوه بر مراجعه حضوری به هر یک از مدیران کاروان ها، به صورت غیرحضوری نیز از طریق پایگاه اینترنتی www.haj95.haj.ir کاروان مورد نظر خود را انتخاب و مراحل ثبت نام را دنبال کنند.

سازمان حج و زیارت با اعلام اینکه گذرنامه بین المللی واجدین شرایط سفر باید حداقل تا نیمه اسفند سال 1395 اعتبار داشته باشد، از کسانی که فاقد گذرنامه هستند و یا اعتبار گذرنامه آن ها کمتر از تاریخ اعلام شده است خواست، در فرصت مناسب برای دریافت و یا تمدید مهلت گذرنامه خود به صورت انفرادی اقدام کنند.

همچنین تمام کسانی که قصد واگذاری قبوض ودیعه گذاری حج تمتع خود را به بستگان درجه یک (پدر، مادر، برادر، خواهر و فرزند) دارند و یا قبلا واگذار کرده اند، ولی در سامانه جامعه نقل و انتقال، ثبت و مراحل را طی نکرده اند باید قبل از فرا رسیدن روز ثبت نام حتما با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات زیارتی مجاز در استان یا شهرستان خود مراحل انتقال را تکمیل کنند.

اطلاعیه تکمیلی سازمان حج در زمینه مشمولان تشرف به حج و ثبت نام در کاروان ها در روز شنبه، یکشنبه به تاریخ 17 و 18 بهمن ماه در روزنامه ایران چاپ می شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 8 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1