خبر ترکمنی سیمای گلستان طی مراسمی رونمایی شد

27 دسامبر 2015 - 09:00 dsfr.ir/5k2k6

خبر ترکمنی سیمای گلستان طی مراسمی رونمایی شد
ترکمن نیوز
راه اندازی بخش ترکمنی سیمای گلستان

همزمان با آغاز هفته وحدت خبر ترکمنی سیمای گلستان بصورت زنده اجرا و طی مراسمی رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تورکمن نیوز، این مراسم با حضور حجت الاسلام موسوی مقدم معاون امور مجلس و استان های صدا و سیما، آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی امام جمعه آق قلا برگزار گردید.

ترکمن نیوز در ادامه می نویسد: ضمن تبریک به برادران اهل تسنن به خصوص اصحاب رسانه، امیدواریم که این رخداد مهم در راستای تقویت تعامل و وحدت و انسجام در استان مفید و موثر باشد.

روحانیون اهل سنت ترکمن صحرا چند ماه پیش در دیدار با مدیرکل صدا و سیما خواستار راه اندازی بخش خبری ترکمنی به صورت زنده بودند.

اولین خبر زنده ترکمنی سیمای گلستان توسط احمد اسماعیلی مجری آق قلایی به صورت زنده پخش گردید.

به گزارش دنیای سفر؛ اعتماد به اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی، از راه های اصلی رفع تهدیدات دشمنان است که باید به آن توجه داشت.

حجت الاسلام علی یونسی مشاور رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت ها می گوید: اقوام ایرانی نه تنها برای کشور هیچگاه تهدید نبوده اند بلکه همواره پشتیبان اصالت و امنیت این مرز و بوم نیز بوده اند. اين ها در طول هزاران سال، اصالت، فرهنگ، شخصیت و آداب و رسوم ایرانی را حفظ کرده اند و هر گاه تهدیدی متوجه کشور شده در خط مقدم دفاع حاضر شده اند. اقوام ایرانی در طول تاریخ، همواره برای کشور فرصت بوده و هیچگاه تهدید نبوده اند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 6 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1