آغاز به کار پنجره واحد سرمایه گذاری گردشگری در ارس

26 دسامبر 2015 - 11:20 dsfr.ir/uw4b8

آغاز به کار پنجره واحد سرمایه گذاری گردشگری در ارس
جوان آنلاین
منطقه آزاد ارس

پنجره واحد سرمایه گذاری گردشگری منطقه آزاد ارس در راستای جذب و هدایت سرمایه گذاران آغاز به کار كرد.

به گزارش فرینا، در راستای تسهیل فرآیند کسب و کار و جذب سرمایه گذاران حوزه تاسیسات گردشگری، پنجره واحد سرمایه گذاری گردشگری آغاز به کار كرد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس هدف از راه اندازی این پنجره را بهبود روند جذب و هدایت صحیح سرمایه گذاران در مسیر اهداف و چشم اندازهای پیش روی این سازمان اعلام كرد.

یوسف داداش زاده تسهیل شرایط سرمایه گذاری و ارتباط مستمر سرمایه گذاران با کارشناسان مرتبط را به عنوان رویکرد جدید در تکمیل فرآیند سرمایه گذاری عنوان و شعار پنجره واحد سرمایه گذاری گردشگری را به اختصار "اتا" یعنی احترام، تسریع و اعتماد بیان نمودد.

داداش زاده ضمن اعلام پذیرش و فعالیت 54 سرمایه گذار فعال در بخش های مختلف سایت توریسم منطقه آزاد ارس در طول سه سال گذشته، از آمادگی سازمان برای تامین زیرساخت های مورد نیاز اراضی لوپ میانی سایت توریسم برای واگذاری به سرمایه گذاران جدیدالورود در طول سال آتی خبر داد.

گفتنی است؛ سایت 710 هکتاری توریسم در ضلع غربی جلفا یکی از قطب های اصلی سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس بوده و مسئولیت پذیرش و نظارت بر روند اجرای پروژه های سرمایه گذاری در این سایت بر عهده معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1