27 می 2020 - 10:52

جایزه بلوغ بودجه ریزی به پژوهشگاه میراث فرهنگی تعلق گرفت

22 دسامبر 2015 - 11:30 dsfr.ir/ky28p

جایزه بلوغ بودجه ریزی به پژوهشگاه میراث فرهنگی تعلق گرفت
پژوهشگاه میراث فرهنگی
هفتمین همایش بین المللی بودجه ریزی بر مبنای عملکرد

جایزه بلوغ بودجه ریزی بر مبنای عملکرد در هفتمین همایش بین المللی بودجه ریزی به پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری تعلق گرفت.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری؛ در مراسمی عبدالکریم شادمهر معاون اداری مالی و توسعه مدیریت پژوهشگاه در سخنانی با قدردانی از دست اندرکاران دبیرخانه این همایش به ویژه دبیر علمی همایش تحقق پیاده سازی نظام بودجه ریزی بر مبنای عملکرد در پژوهشگاه را ناشی از روحیه جمعی حاکم بر کلیه کارکنان پزوهشگاه و نگرش علمی در برنامه ریزی و مدیریت آن دانست.

در هفتمین همایش بین المللی بودجه ریزی بر مبنای عملکرد که توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی در روزهای 29 و 30 آذرماه برگزار شد آخرین دستاوردهای ملی و بین المللی در زمینه پیاده سازی نظام بودجه ریزی برمبنای عملکرد با حضور متخصصین، کارشناسان و مدیران بودجه ریزی داخلی و خارجی مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

در این همایش جایزه بلوغ بودجه ریزی بر مبنای عملکرد به دستگاه هایی که بهترین وضعیت را از لحاظ پیاده سازی این نظام داشته باشند تعلق می گیرد.

در این دوره از همایش با توجه به گزارش های ارائه شده توسط پژوهشگاه و همچنین بررسی های صورت گرفته توسط دبیرخانه همایش، تندیس نقره ای جایزه بلوغ بودجه ریزی بر مبنای عملکرد در بین تمام دستگاه های اجرایی به پژوهشگاه تعلق گرفت.

در پایان همایش با تقدیم تندیس و تقدیرنامه رسمی از پژوهشگاه تقدیر به عمل آمد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1