26 می 2020 - 21:56

باران و برف در راه است

18 دسامبر 2015 - 14:40 dsfr.ir/1h46l

باران و برف در راه است
فرهنگ نیوز
بارش برف در آبادان

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور پیش بینی هوای کشور در دو روز آینده را اعلام کرد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: روز جمعه (27 آذر ماه) در استان های واقع در غرب، برخی نقاط جنوب غرب، بارش برف و باران و در برخی نقاط شمال غرب، دامنه های زاگرس مرکزی و استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی بارش به صورت پراکنده رخ خواهد داد.

احد وظیفه اظهار کرد: از اواخر جمعه ضمن کاهش ابر از سمت غرب در برخی نقاط شمال شرق نیز بارش پراکنده پیش بینی می شود. در روز شنبه (28 آذر ماه) تنها در بخش هایی از شمال شرق بارش پراکنده خواهیم داشت.

وی افزود: در روز جمعه (27 آذرماه) با نفوذ جریانات شمالی بر میزان بارش در استان های ساحلی خزر به ویژه در استان گیلان افزوده می شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در ادامه گفت: بر اساس آخرین خروجی مدل های هواشناسی از اواخر پنج شنبه شب با ورود امواج ضعیف ناپایدارتر از میانی از سمت نوار غربی به کشور، بارش پراکنده برف و باران در برخی نقاط غرب و شمال غرب رخ خواهد داد. از روز جمعه (27 آذرماه) با افزایش سرعت وزش باد روی عراق، پدیده گرد و غبار در استان های خوزستان و بوشهر دور از انتظار نیست.

وظیفه در پایان درباره وضعیت هوای استان تهران اظهار کرد: هوای تهران جمعه (27 آذرماه) نیمه ابری همراه با غبار محلی در پاره ای نقاط ابری در بعضی ساعات بارش پراکنده بتدریج کاهش ابر پیش بینی می شود. بیش ترین و کمترین دمای هوا در این روز 9 و 2 درجه سانتی گراد خواهد بود. هوای این استان شنبه (28 آذرماه) کمی ابری در پاره ای نقاط همراه با غبار صبحگاهی و در طول روز وزش باد پیش بینی می شود و بیش ترین دما 10 درجه و کمترین آن 1 درجه سانتی گراد خواهد بود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 6 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1