بررسی آزادسازی بلیت هواپیما در شواری رقابت

16 دسامبر 2015 - 17:30 dsfr.ir/475f1

بررسی آزادسازی بلیت هواپیما در شواری رقابت
tinn.ir
آزادسازی قیمت بلیت هواپیما

عضو شورای رقابت از بررسی موضوع آزادسازی نرخ بلیت هواپیما در جلسه دوشنبه هفته آینده این شورا خبر داد و گفت: متاسفانه مردم را آدم حساب نمی کنند و فقط می خواهند هزینه های زائد را با زور از مردم بگیرند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نادر قاضی پور افزود: بنده با هر گونه افزایش قیمت در مقطعی کنونی که حقوق ها افزایش نیافته، رفاه تغییر نکرده و درآمد سرانه پایین است از جمله بلیت هواپیما 100 درصد مخالفم.

وی با بیان این که دوشنبه هفته آینده موضوع آزادسازی نرخ بلیط هواپیما در جلسه شورای رقابت طرح و بررسی می شود، تصریح کرد: اجرای آزادسازی نرخ بلیت هواپیما بدون فراهم کردن امکانات جدید، ارتقای سطح کیفی خدمات، هواپیماهای جدید، خدمات جدید و ... بی معنی است.

وی ادامه داد: به عنوان مثال پروازی چند ساعت تاخیر دارد اما یک نفر نمی آید از مردم عذرخواهی کند، بعدازظهر ساعت 18 زمان پرواز است اما شرکت های هواپیمایی تا ساعت 12 شب مردم را در فرودگاه نگه می دارند و آخر سر هم می گویند پرواز کنسل شده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این که در این صورت مسافر کجا بماند، فردی که جایی ندارد و بچه صغیر دارد چه گناهی کرده است، خواستار رسیدگی سازمان هواپیمایی کشوری به وضع نابسامان حمل و نقل هوایی کشور شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
13 + 6 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1